Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’!

4 posters

Shko poshtë

Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’! Empty Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’!

Mesazh nga Emona Thu 13 Oct 2011 - 9:48

Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’! F.1013215854750_m

Rashida Jones, vajza e producentit Quincy Jones ka zbuluar se ajo ka shumë kujtime të mira nga Michael Jackson, por ka pranuar se ai ishte një lloj ‘jashtëtoksori’ për shumicën e njerëzve.

Aktorja 35 vjeçare u rrit pranë pop superyllit për shkak të miqësisë me babain e saj, i cili ishte producent i tri albumeve të Jackson “The Wall”, “Thriller” dhe “Bad”, kurse tani pranon personalitetin e jashtëzakonshëm të Mbretit të Pop-it, ashtu si natyrën jo të njëjtë me pjesën tjetër të njerëzve.

“Michael u rrit me ne, unë kam me miliona kujtime me të. Ne ishim kohë pas kohe në shtëpi të njëri-tjetrit. Ai sihte definitivisht paksa ‘jashtëtoksor’ dhe natyrisht kur unë isha e re, ndjeva se është moshatar i imi, ai ishte aq i mirë”, u shpreh Jones.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’! Empty Re: Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’!

Mesazh nga dajti modh Thu 13 Oct 2011 - 9:50

amon se iku kot .. ngeli ne gjygj doktorri i tije ..
Ai i fuste gjilpona majkut ene shkote gjithe noten me dashnoret e majkut [@@@@@@] e ca rroge kishte kadoshi 150 mije$ ne muj [Ok]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’! Empty Re: Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’!

Mesazh nga Emona Thu 13 Oct 2011 - 10:00

Micheli ishte dhe mbetet Legjenda e Muzike...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’! Empty Re: Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’!

Mesazh nga Katniss Thu 13 Oct 2011 - 10:55

Iku i shkreti, i ri...

Vendimet e gabueshme i perfunduan jeten.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’! Empty Re: Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’!

Mesazh nga Anakonda Sun 3 Jun 2012 - 16:52

epo fati esht i shkruar per te gjith;edhe ne drejt asaj rruge jemi
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’! Empty Re: Michael Jackson ishte ‘jashtëtoksor’!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi