Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hakerat kosovarë sulmojnë faqet serbe, urojnë 28 Nëntorin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hakerat kosovarë sulmojnë faqet serbe, urojnë 28 Nëntorin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hakerat kosovarë sulmojnë faqet serbe, urojnë 28 Nëntorin

Shko poshtë

Hakerat kosovarë sulmojnë faqet serbe, urojnë 28 Nëntorin Empty Hakerat kosovarë sulmojnë faqet serbe, urojnë 28 Nëntorin

Mesazh nga Durrsaku Mon 28 Nov 2011 - 22:41

Hakerat kosovarë sulmojnë faqet serbe, urojnë 28 Nëntorin Spacer
Hakerat kosovarë sulmojnë faqet serbe, urojnë 28 Nëntorin 48858BEOGRAD - Grupi i njohur i hakerave të Kosovës, “Kosova Hacker’s Security”, sulmoi 3 faqe serbe në internet, ku shkroi një urim për të gjithë shqiptarët, për Ditën e Pavarësisë.

Sipas mediave kosovare, “Kosova Hacker’s Security” sulmoi faqen online të një agjencie lajmesh, të një televizioni serb dhe një portal të njohur të lajmeve, ku shkroi një mesazh urimi dhe vendosi këngë patriotike shqiptare.

Mësohet se webfaqet e sulmuara nga ky grup janë: portali informativ, www.balkanium.org, televizioni serb www.duga.tv dhe agjencia e lajmeve www.istmedia.rs.

(er.nu/koha/BalkanWeb)
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi