Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Michelle Pfeiffer vërteton se bukuria nuk njeh moshë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Michelle Pfeiffer vërteton se bukuria nuk njeh moshë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michelle Pfeiffer vërteton se bukuria nuk njeh moshë

2 posters

Shko poshtë

Michelle Pfeiffer vërteton se bukuria nuk njeh moshë Empty Michelle Pfeiffer vërteton se bukuria nuk njeh moshë

Mesazh nga Emona Wed 7 Dec 2011 - 2:27

Los Angeles – Arsyeja e rinisë së përjetshme i ka bërë shumë VIP-a që t’i nënshtrohen ndërhyrjeve me botox, për të zbehur rrudhat që vijnë gradualisht edhe me moshën.Michelle Pfeiffer vërteton se bukuria nuk njeh moshë Michelle-Pfeiffer

Por në mes të kësaj manie të botës së Hollivudit, paska edhe raste të rralla, si Michelle Pfeiffer 53 vjeçare, që shkëlqente me bukurinë e saj, duke mos i fshehur as rudhat e moshës.

Sigurisht që ajo ka patur fatin të ketë sy të kaltër, flokë të verdhë dhe linja simetrike të fytyrës së saj. Por rudhat e moshës nuk e kanë shqetësuar aspak aktoren për të dashur që t’i fshehë ato.



Paraqitja e saj mbrëmë në premierën e filmit “New Year’s Eve” i ka mahnitur të gjithë të pranishmit, syri i të cilëve është mësuar të shohë fytyra të bukura, por të ‘ngrira’ nga botoxi.

Filmi i cili do të shfaqet këtë fundvit, ka mbledhur mjaft personazhe të famshëm në një film të vetëm: Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Abigail Breslin, Chris Ludacris Bridges, Robert De Niro, Josh Duhamel etj.. (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Michelle Pfeiffer vërteton se bukuria nuk njeh moshë Empty Re: Michelle Pfeiffer vërteton se bukuria nuk njeh moshë

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:33

se njeh per vipat,por per njerezit e thjeshte e njeh...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi