Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fyen në radio Whitney Houston, pezullohen 2 moderatorët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fyen në radio Whitney Houston, pezullohen 2 moderatorët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fyen në radio Whitney Houston, pezullohen 2 moderatorët

2 posters

Shko poshtë

Fyen në radio Whitney Houston, pezullohen 2 moderatorët Empty Fyen në radio Whitney Houston, pezullohen 2 moderatorët

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 17 Feb 2012 - 10:08

Fyen në radio Whitney Houston, pezullohen 2 moderatorët John-Kobylt-and-Ken-Chiampou-300x186Një stacion radiofonik në Los Angelos ka pushuar përkohësisht nga puna dy moderatorë shumë popullorë pas komenteve fyese që ata bënë në lidhje me të ndjerën , këngëtaren Whitney Houston.
Radio KFI PM 640 pezulloi John Kobylt dhe Ken Chiampou, drejtues të programitt ” John dhe Ken Shoë”, pasi kanë bërë komente fyese dhe të papërshtatshme në lidhje me Whitney Houston”- thuhej në një deklaratë të radios.
“Bordi drejtues nuk mund të tolerojë deklaratat të tilla”- thuhet më tej në deklaratë.
Në një deklaratë të mëvonshme, Kobylt tha se ai dhe Chiampou kanë përdorur gjuhë që ishte e papërshtatshme, dhe se ata i kërkojnë falje të sinqertë dëgjuesve dhe familjarëve të Houston.
“Ne kemi bërë një gabim, dhe e pranojmë vendimin e radiostacionit,” tha Kobylt.
Programi i tyre mund të kthehet “On Air” më 27 shkurt.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fyen në radio Whitney Houston, pezullohen 2 moderatorët Empty Re: Fyen në radio Whitney Houston, pezullohen 2 moderatorët

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 18:24

mir ua kan ber u preht ne paqe e gjora
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi