Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Horoskopi 21 Mars 2012

Shko poshtë

Horoskopi 21 Mars 2012

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Wed 21 Mar 2012 - 4:07

DASHI
Miremengjes Dash. Yjet do t ’ju favorizojne gjate gjithe dites. Ndikimi pozitiv i tyre do t ju beje te ndjeheni me te qete dhe me te vendosur. Mes miqve dhe kolegeve tuaj do te mbreterojne harmonia dhe mirekuptimi. Ne fushen sentimentale gjithcka shkon mire dhe ju ndjeheni nje njeri me fat.
DEMI
Miremengjes Dem. Sot do te ngriheni me nje deshire te madhe per te ndryshuar. Keni deshire te nderroni ambient te shkeputeni nga jeta e perditshme dhe te krijoni njohje te reja. Yjet ju keshillojne te mendoheni mire perpara se te merrrni nje vendim perfundimtar. Kujdesuni me shume per shendetin tuaj.
BINJAKET
Miremengjes Binjak. Do te jete nje e marte pak e turbulluar per shkak te ndikimit te Henes dhe Marsit te cilet do t ju bejne te ndjeheni teper impulsiv. Kini kujdes sepse do te ndiqni instiktin dhe jo arsyen dhe keshtu jeni me te predispozuar te gaboni. Yjet ju keshillojne te kaloni me shume kohe ne palester.
GAFORRJA
Miremengjes Gaforrja. Ndikimi pozitiv i yjeve do t ju ndihmoje ne fusha te ndryshme. Ky eshte momenti i pershtatshem per te perfituar nga mundesite qe ju jepen. Yjet ju keshillojne te kujdeseni me teper per gjendjen tuaj financiare. Harmonia qe ju shoqeron ne familje do t ju beje te keni me shume besim ne vetvete.
LUANI
Miremengjes Luan. Ju pret nje dite e shkeqyer. Trekendeshi i formuar ne te cilin bene pjese dhe Hena ju garanton nje forme te shkelqyer fizike. Venusi ju mbeshtet ne te gjitha fushat e jetes. Yjet ju keshillojne te mos shihni vetem pamjen e jashtme por dhe karakterin. Ndryshoni lukun tuaj.
VIRGJERESHA
Miremengjes Virgjereshe. Do te ndjeheni i braktisur nga fati, yjet do te ndikojne negativisht ne shenjen tuaj. Edhe sot do te jet nje dite jo shume e kendshme per ju. Yjet ju keshillojne te tregoheni me te kujdesshem ne pune, mos u shperqendroni dhe evitoni cdo debat qe mund te krijohet. Shendeti i mire.
PESHORJA
Miremengjes Peshore. Influksi pozitiv i yjeve do t ju dhurojne nje mireqenie per tu patur zili. Gjithcka do te shkoje me se miri si ne fushen sentimentale dhe ne ate profesionale. Probleme pa shume rendesi duken ne horizont, megjithate tregohuni te kujdesshem sepse nuk i dihet kurre. Kujdes ushqimin, mund te keni probleme me melcin.
AKREPI
Miremengjes Akrep. Hena per ju do te qendroje neutrale kurse planetet e tjere do te ndikojne negativisht ne shenjen tuaj. Venusi, Saturni dhe Netuni do t ju pengojne ne cdo pune qe do te beni. Tregohuni te kujdesshem nga te papriturat qe mund te dalin. Ne fushen sentimentale gjithcka shkon mire, keni ne krah nje njeri te mrekullueshem.
SHIGJETARI
Miremengjes Shigjetar. Influkset pozitive te Henes, Venusit dhe Netunit do t ju ndihmojne per transformime vecanerisht ne fushen senitmentale. Ne raportet me njerezit do te jeni me i dashur dhe me i afrueshem. Por yjet ju keshillojne te tregoheni me te kujdesshem me shendetin tuaj.
BRICJAPI
Miremengjes Bricjap. Panorama yjore eshte me pozitive e krahasuar me ditet e kaluara. Yjet do t ju favorizojne t ju plotesohen endrrat dhe deshirat tuaja. Ky eshte momenti i pershtatshem per te filluar pune ose per te nisur ndonje aktivitet tuajin. Kini kujdes shendetin mund te keni probleme me aparatin tretes.
UJORI
Miremengjes Ujor. Hena e pozicionuar tek Netuni do ju ndihmoje te jeni me teper krijues. Dhunti kjo qe do t ju ndihmoje ne fushen profesionale ku do te jepni ide nga me te ndryshmet dhe teper interesante. Yjet ju keshillojne ti kushtoni me shume vemendje partnerit tuaj. Perpiquni te merreni sa me shume me aktivitete sportive.
PESHQIT
Miremengjes Peshk. Pozicioni i Hense dhe merkurit do t ju vere perballe nje problemi teper delikat. Kini kujdes mundohuni te konsultoheni me nje njeri i cili ka eksperience ne kete fushe. Yjet ju keshillojne te tregoheni te kujdesshem ne marredheniet me familjaret tuaj. Ndryshoni lukun tuaj.
Nga info.al
avatar
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Horoskopi 21 Mars 2012

Mesazh nga Anakonda prej Thu 12 Apr 2012 - 5:20

interesante kjo e gaforres.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi