Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Horoskopi ditor, 24 maj 2012

Shko poshtë

Horoskopi ditor, 24 maj 2012

Mesazh nga WebMaster prej Wed 23 May 2012 - 23:55

Dashi

Mos u tregoni shume te ashper me partnerin tuaj sot dhe mos kerkoni me shume sesa duhet. Vertet ai eshte i duruar por dhe durmi e ka nje limit. Beqaret do jene te perkedhelur nga yjet. DO joshni pa pushim dhe do beni per vete cilindo qe t’iu pelqeje. Dielli do iu shtyje te tregoheni sa me te kujdesshem me financat. Mos mendoni vetem per te sotmen, por edhe per te nesermen.
Demi

Klima ne jeten ne cift do te permiresohet ndjeshem. Do kaloni momente te mrekullueshme me partnerin dhe nuk do druheni te shprehni cdo gje. Per disa prej kushdo kete edhe thellim te marredhenies. Disa beqare do mund te kene dashuri me shikim te pare. Personi qe do takoni do ua shtoje deshiren per te krijuar familje. Mungesa e maturise mund t’iu kushtoje shtrenjt ne planin financiar.
Binjaket

Marsi do ua veshtiresoje gjerat ne planin sentimental dhe ju do tregoheni me indiferente ndaj atij qe keni ne krah. Nga ana tjeter ai do iu kritikoje per sjelljen tuaj kohet e fundit. Mos u mundoni te justifikoheni kot, por pranojini gabimet. Ju beqare duhet te tregoheni te matur dhe mos ia jepni zemren cilitdo. Financat do jene te destabilizuara. Kujdes, beni nje riorganizim me te mire te tyre.
Gaforrja

Planetet do e favorizojne mjaft sot jeten tuaj ne cift. Do perfitoni nga qetesia qe do mbizoteroje ne folene tuaj te dashurise dhe do dashuroheni embelsisht. Beqaret do kene mjaft flirte. per disa mund te linde edhe ndonje dashuri e madhe keshtu qe mos i mbyllni portat e zemres. Financat do jene te mbrojtura dhe planetet do iu sjellin fat. Me ne fund mund te shpenzoni pak me shume.
Luani

Edhe pse situata ne jeten tuaj ne cift nuk do jete shume e mire, nuk duhet te qaheni apo te dorezoheni. Beni cmos qe te mos e humbni komunikimin. Beqaret nga ana tjeter do jene mjaft joshes dhe do kene takime pa mbarim. Shikoni me kujdes dhe gjeni personin qe iu pershtatet me teper. Marsi dhe Merkuri do iu ndihmojne ta ekuilibroni buxhetin dhe te shtoni te ardhurat.
Virgjeresha

Atmosfera ne jeten ne cift do jete paksa e akullt dhe do e keni te veshtire te shprehni gjithcka qe ndjeni. Gjithsesi kriza qe iu kishte kapur kohet e fundit do te kaloje. Mundesite e beqareve per takime do te shtohen, por ato nuk do jene aq sa duhet cilesore. Kujdes mos beni gabime. Situata ne planin financiar do jete e veshtire, por nese tregoheni me te matur edhe mund t’ia dilni.
Peshorja

Nese jeni ne cift duhet te beni kujdes nga tradhetite. Mos u joshni nga pamja e jashtme e te tjereve sepse do humbi nje person te vyer qe iu dashuron marrezisht. Beqaret do ndihen mire ashtu si jane dhe nuk do duan te krijojne nje lidhje. Cdo gje do jete ne doren tuaj. Do tregoheni te zotet me financat dhe menaxhimi i mire do iu coje ne ekuilibrim te buxhetit. Bravo per vendosmerine!
Akrepi

Akrepet qe jetojne ne cift do kene ndryshime pozitive ne jeten e tyre sentimentale. Se bashku me partnerin do krijoni nje klime harmonike. Ata qe jane vetem do takojne personin qe kane pritur prej kohesh. Nuk e keni aspak te veshtire ta dalloni dhe me ne fund do i jepni lamtumiren jetes prej beqari. Financat nuk do kene ndryshime te medha. Shmangni shpenzimet e pamenduara.
Shigjetari

Gjerat do marrin nje kthese mjaft pozitive ne jeten tuaj ne cift sot. Do i harroni te gjitha debatet dhe mosmarreveshjet qe keni pasur dhe do mendoni vetem per te ardhmen se bashku. Edhe beqaret duhet t’i vendosin nje kryq se shkuares nese duan te gjejne personin e duhur. Nese keni ne mendje disa investime, dita nuk do jete e pershtatshme. Financat do jene goxha te dobeta.
Bricjapi

Mos lejoni ne asnje menyre qe rutina te pushtoje jeten tuaj ne cift. Shtoni me shume dozat e pasionit dhe surprizojeni sa te mundni ate qe keni ne krah. Beqaret do kene nje takim te papritur po vendimtar. Me ne fund edhe ju do ndiheni te lumtur dhe do keni dike ne krah. Edhe pse lojerat e fatit do jene te favorizuara sot mos e teproni sepse buxheti nuk rritet ne kete menyre. Kujdes!
Ujori

Situata ne cift do jete mjaft e qete dhe ju do dialogoni me teper me partnerin tuaj. Diskutoni pa dorashka per cdo problem sepse sa me pare te flisni per te aq me te lehte do e keni ta zgjidhni. Influenca e Saturnit do jete mjaft pozitive per jeten sentimentale te beqareve. Pranojini ftesat qe do iu behen. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire keshtu qe kursejini disa shpenzime qe kishit menduar.
Peshqit

Do jeni mjaft sensuale gjate kesaj dite. Se bashku me partnerin do ndani idete tuaja per gjithcka dhe do i pranoni edhe kritikat qe ai do iu beje. nuk do keni asnje keqkuptim. Per beqaret dita nuk do jete aspak e favorshme. me mire qendroni vetem sesa ne shoqeri te keqe. Prisni edhe pak kohe. Nese tregoheni te zgjuar ne planin financiar do mund te Perfitoni me shume sesa mendonit.
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Horoskopi ditor, 24 maj 2012

Mesazh nga Anakonda prej Fri 1 Jun 2012 - 4:47

vetem ajo e dashurise nuk mu duk interesante....
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi