Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre

3 posters

Shko poshtë

Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre Empty Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre

Mesazh nga Emona Sat 14 Apr 2012 - 8:32

Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre F1_beckham-jpg1334392383Brooklyn (12) luan kitarë, Romeo (8) në bateri, ndërsa Kruz (6) vallëzon breakdance. Edhe pse ata nuk kanë frikë nga mikrofoni, bendit ende i mungon vokalisti kryesor.

Të tre bijtë e David dhe Victoria Beckhamit: Brooklyn, Romeo dhe Cruz, e kanë bendin e tyre dhe i adhurojnë hitet e grupit legjendar britanik, “Beatles”.

Brooklyn (12) luan në kitarë, Romeo (8) në bateri, ndërsa Cruz (6), i cili ka një kohë që shkon në balet është i ngarkuar me detyrën e vallëzimit.

"Walk Like A Man" është kënga e tyre e preferuar nga muzikali Jersye Boys. Cruz është shumë i mirë në breakdance dhe kërcen edhe në kokë”, ka thënë Victoria.

Edhe pse djemtë nuk kanë frikë nga mikrofoni, u mungon vokalisti kryesor.

“Unë do të doja të thosha se dashurinë ndaj muzikës e kanë trashëguar nga unë, por jo. Por, kanë sens të mirë edhe për modën, të cilën e kanë trashëguar prej meje”, mburret Victoria.

Ndërsa dy vite më parë reperi i mirënjohur amerikan, Snoop Dogg ka kërkuar nga çifti Beckham, që me rastin e festave të fundvitit, ta lejojnë atë të këndojë një këngë së bashku me dy djemtë e tyre, Brooklyn dhe Romeo, gjë të cilën ata nuk e lejuan për shkaqe ende të panjohura.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre Empty Re: Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre

Mesazh nga Space Sat 14 Apr 2012 - 8:49

Edhe keta zduhet ta kene
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre Empty Re: Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre

Mesazh nga Anakonda Sat 14 Apr 2012 - 18:34

epo jemi ne shba,e jo ne albania
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre Empty Re: Fëmijët e Beckhamëve kanë bendin e tyre

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi