Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo foto, shkatërruese për turizmin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo foto, shkatërruese për turizmin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kjo foto, shkatërruese për turizmin

2 posters

Shko poshtë

Kjo foto, shkatërruese për turizmin Empty Kjo foto, shkatërruese për turizmin

Mesazh nga Emona Mon 23 Apr 2012 - 3:11

Kjo foto, shkatërruese për turizmin Plazhi-keqKjo është një nga fotot e ditës e agjencisë Reuters, realizuar në Durrës nga Arben Çeli, shoqëruar me këtë diçiturë:

“Një grua mbledh kanaçe në një hapësirë të madhe toke të mbushur me plehra dhe mbeturina kimike në rajonin e Ishmit, pranë Durrësit përgjatë bregdetit të Adriatikut, rreth 50 km larg kryeqytetit Tiranë, më 18 prill 2012.

Sipas medias vendase, ambientalistët kanë theksuar se ndotja e shumëpërhapur në zonat përgjatë bregut mund të ndikojë tek turizmi gjatë sezonit të pushimeve verore”.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo foto, shkatërruese për turizmin Empty Re: Kjo foto, shkatërruese për turizmin

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 21:56

me ket foto spaka ma turiste per 10 vitet e ardhshme
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi