Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kim shfaqet dorë për dore me Kanye West People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kim shfaqet dorë për dore me Kanye West People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kim shfaqet dorë për dore me Kanye West

2 posters

Shko poshtë

Kim shfaqet dorë për dore me Kanye West Empty Kim shfaqet dorë për dore me Kanye West

Mesazh nga Emona Wed 25 Apr 2012 - 0:31

Kim shfaqet dorë për dore me Kanye West 24-LA-SHOWBIZZ-Kim_shfaqet_dore_per_dore_me_Kanye_WestNë inagurimin e restorantit të kunatit të saj, Kim Kardashian është shfaqur në publik dorë për dore me reperin 34 vjeçar Kanye West.

Me një fytyrë të buzëqeshur si kohë më parë, ajo është fotografuar dhe parë nga të gjithë teksa kalonte.

Duket se Kim e ka marrë veten nga vështirësitë dhe zhgënjimet që pati pas dështimit të martesës me Kris Humphries.

Megjithëse sa herë që është pyetur nga gazetarët ajo ka thënë se midis tyre nuk ka asgjë serioze, paraqitja me të dhe prezenca e Kanye West në të gjitha eventet e saj familjare të bën të mendosh se gjërat janë krejtësisht ndryshe.

Dështimi i martesës së saj vetëm 72 ditë mbas celebrimit ja ka komplikuar jetën edhe më shumë duke qënë se jeta e saj private ka qenë transparente përpara syrit të publikut. Mbase kësaj here Kim dëshiron që ta ruajë më shumë jetën e saj private./knni/


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kim shfaqet dorë për dore me Kanye West Empty Re: Kim shfaqet dorë për dore me Kanye West

Mesazh nga Anakonda Sun 6 May 2012 - 5:25

epo keshtu fillojn ne fillim,pastaj bejn si budallenj
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi