Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kim Kardashian dhe Kanye West janë fejuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kim Kardashian dhe Kanye West janë fejuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kim Kardashian dhe Kanye West janë fejuar

2 posters

Shko poshtë

Kim Kardashian dhe Kanye West janë fejuar Empty Kim Kardashian dhe Kanye West janë fejuar

Mesazh nga Emona Thu 3 May 2012 - 22:51

Kim Kardashian dhe Kanye West janë fejuar 03JE_showbiz.Kim_Kardashian_dhe_Kanye_West_jane_fejuar

Edhe pse ende nuk është shkurorëzuar zyrtarisht nga basketbollisti Chris Humphries, Kim Kardashian ka pranuar një unazë të martesës nga i dashuri i saj i tanishëm, reperi Kanye West. Kanye starletën tërheqëse e ka fejuar me një unazë diamanti në Los Angeles.

Ylli i reality show Kim Kardashian tashmë dy muaj është në lidhje me 34-vjeçarin Kanye West.

“Janë të dashuruar marrëzisht. Janë të sigurt se janë të përkryer për njëri-tjetrin,” thotë një mik i afërt me çiftin e famshëm.

Kim aktualisht është duke u shkurorëzuar nga basketbollisti Chris Humphreis, me të cilin ishte në martesë për vetëm 72 ditë.

Para se të lidhet me 31-vjeçaren me prejardhje armene, West ishte në marrëdhënie me starletën amerikane, Amber Rose, nga viti 2008 deri në verën e vitit 2010.

Ndërsa sipas mediave amerikane, Kardashian së shpejti pritet të zhvendoset nga Los Angeles për të jetuar në New York, në mënyrë që të jetë më afër të dashurit të saj të ri.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kim Kardashian dhe Kanye West janë fejuar Empty Re: Kim Kardashian dhe Kanye West janë fejuar

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:26

hajt te trashegohen
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi