Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pastori prindërve: Goditini fëmijët, që mos bëhen homoseksualë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pastori prindërve: Goditini fëmijët, që mos bëhen homoseksualë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pastori prindërve: Goditini fëmijët, që mos bëhen homoseksualë

2 posters

Shko poshtë

Pastori prindërve: Goditini fëmijët, që mos bëhen homoseksualë Empty Pastori prindërve: Goditini fëmijët, që mos bëhen homoseksualë

Mesazh nga Emona Sun 6 May 2012 - 0:29

Pastori prindërve: Goditini fëmijët, që mos bëhen homoseksualë 158-300x104

Një pastor nga Karolina e Veriut, shfaqet në një predikim të kohëve të fundit, duke i nxitur prindërit për t’i goditur dhe flakur jashtë fëmijët e tyre, nëse mendojnë se ata janë duke shfaqur tendenca homoseksuale.

Ka qenë Sean Harris, pastor i lartë i Kishës Baptiste Bereane në Fayetteville, i cili e ka bërë këtë predikim homofobik.

"Baballarë, po ta shihni djalin tuaj se po ecën siç nuk duhet, jepini atij një grusht të mirë. Ok? Por edhe vajzave, vëruni fre”, ka qenë predikimi i tij.

Por më pas, ai e ka hedhur poshtë këtë që ka deklaruar, duke cituar se kjo ishte vetëm një shaka në predikimin e tij.

"Nëse unë kam për ta thënë atë përsëri, unë do ta them ndryshe, nuk ka dyshim", ka thënë Harris.

Duke u justifikuar se donte të thoshte që sjellja femërore e një mashkulli është për të paudhët, sipas thënieve të Zotit.

“Unë nuk jam duke bërë ndonjë kompromis për këtë", deklaroi ai.

e.t/NOA


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pastori prindërve: Goditini fëmijët, që mos bëhen homoseksualë Empty Re: Pastori prindërve: Goditini fëmijët, që mos bëhen homoseksualë

Mesazh nga Anakonda Mon 7 May 2012 - 0:23

keshille me te mire nuk kisha degju ndonjehere nga veshet e mia
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi