Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje

3 posters

Shko poshtë

SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje Empty SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje

Mesazh nga An0nim Thu 24 May 2012 - 0:28

SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje

E mërkure 23 Maj 2012 10:09
Një prift amerikan, ka provokuar zemërim në publik dhe mes organizatave të ndryshme për mbrojtjen e të drejtave të njeriut, kur u shfaq në internet propozimi i tij aspak human, për të izoluar homoseksualët në gardhe elektrike, si kafshët, duke i lënë aty deri në vdekje.
Pastori, Charles Uorley ka lëshuar propozimin e tij më 13 maj nga Kisha Baptiste në Maiden, të Karolinës së Veriut.
"Të ndërtojmë një gardh të madh ku le të fusim në të, të gjithë homoseksualët e lezbiket, ndërsa ushqimin ua hedhim nga lart. Pas disa viteve do të vdesin, duke mos qenë në gjendje për t`u riprodhuar", kishte thënë Uorley në një propozim të denjë për oficerët nazistë./oranews/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje Empty Re: SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje

Mesazh nga Ariel Thu 24 May 2012 - 3:23

E mer mo...me shani po deshet...po per zotin jan tu u shtu si fara hisllit...
Gjona qe jane ne kundershtim me ligjet e zotit dhe natyres....i urrej...

Nejse ky qeka ekstremist fare...

Jan rob qe si bojn keq askujt....po ta shpifin o vlla...kta jan bo si epidemi...
Pune qejfi dhe zgjedhjeje...kta e bejne hall...

Uroj te pakesohen deri sa te zhduken fare...po jo ne menyren e priftit.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje Empty Re: SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 17:22

ishalla pakesohen por jo duke zgjedhur ket menyre;me then te drejten keto homoseksualet na jan ber te famshem;dita-dites po shtohen....
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje Empty Re: SHBA, prifti: T`i izolojmë homoseksualët deri në vdekje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi