Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bukuroshja e fjetur, bie në gjumë e zgjohet pas dy muajsh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bukuroshja e fjetur, bie në gjumë e zgjohet pas dy muajsh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bukuroshja e fjetur, bie në gjumë e zgjohet pas dy muajsh

2 posters

Shko poshtë

Bukuroshja e fjetur, bie në gjumë e zgjohet pas dy muajsh Empty Bukuroshja e fjetur, bie në gjumë e zgjohet pas dy muajsh

Mesazh nga Emona Thu 14 Jun 2012 - 10:56

Telford - Bukuroshja e fjetur mund të mos jetë më një përrallë, pasi kjo vajzë që shihni në foto ka rënë në gjumë në muajin prill e është zgjuar dy muaj më pas. 'Gjumashja' Stacey Comeford, 15 vjeç vuan nga një çrregullim i rrallë neurologjik, i cili bën që ajo të bjerë në gjumë për muaj me radhë.

Në këtë të fundit ajo humbi 9 provime që duhet të jepte në shkollë. Stacey nga Telford, Shropshire është vetëm një nga 1 mijë persona që vuajnë nga sindroma Kleine Levin, apo sindroma e Bukuroshes së fjetur, transmeton as.

15-vjeçarja e cila shpreson t'i kthehet shkollë part-time, zbulon se nuk ndihet mirë nga kjo gjendje e saj. "Kam humbur 9 provime dhe festën e ditëlindjes sime në muajin nëntor. Është më e lehtë kur njerëzit e dinë se çfarë është. Është më e lehtë t'ua shpjegoj, sepse më parë nuk më besonin dhe kjo ishte gjëja më e vështirë",-tha ajo.

Nëna e saj, Bernie 53-vjeç thotë se gjendja e saj nuk ka asnjë shenjë paralajmëruese. "Njëherë e gjeta tek flinte në dyshemenë e kuzhinës. Kur zgjohet, i duket sikur ka fjetur si gjithë njerëzit normalë e kujton se është dita 'e nesërme'",-u shpreh ajo./info globi/

Bukuroshja e fjetur, bie në gjumë e zgjohet pas dy muajsh 11__clanak_bigBukuroshja e fjetur, bie në gjumë e zgjohet pas dy muajsh 112__clanak_big

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bukuroshja e fjetur, bie në gjumë e zgjohet pas dy muajsh Empty Re: Bukuroshja e fjetur, bie në gjumë e zgjohet pas dy muajsh

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 17:06

kjo nuk u shifka me sy;ca bukuroshje moj;kjo ngjanka si me qen 25 dhe jo 15 vjece;
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi