Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Brenda 3 muajsh behet baba, gjysh dhe stergjysh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Brenda 3 muajsh behet baba, gjysh dhe stergjysh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brenda 3 muajsh behet baba, gjysh dhe stergjysh

2 posters

Shko poshtë

 Brenda 3 muajsh behet baba, gjysh dhe stergjysh Empty Brenda 3 muajsh behet baba, gjysh dhe stergjysh

Mesazh nga T_o_n_i Thu 26 Jul 2012 - 1:03

Brenda 3 muajsh behet baba, gjysh dhe stergjysh


Patrick Sloan ka perjetuar nje pervoje unike, pasi gruaja, vajza dhe mbesa kane sjelle ne jete secila nga nje djalë
Pas mbushjes së 60-vjetorit, Patrick Sloan me siguri kishte menduar se ditët e ndërrimit të pelenave të bebeve ishin "histori" e hedhur prapa krahëve. Mirëpo, ja që në harkun e tre muajve, ai u bë baba, gjysh dhe stërgjysh, pasi e shoqja e tij, e bija dhe mbesa sollën në jetë nga një djalë secila.
"Ishte një surprizë e madhe të merrja vesh se do të bëhesha sërish baba, në moshën time. Por të mësoja edhe se do të bëhesha edhe me nip e stërnip, ishte vërtet e pabesueshme. Kisha frikë se mos njerëzit s'do të aprovonin që unë do të bëhesha baba në këtë moshë kur shumë burra dalin në pension, por faktikisht të gjithëve iu bë qejfi për neve". Fëmija më i fundit i Patrikut, Ethan, lindi në mars tëkëtij viti, i ndkekur në qershor nga nipi Mason dhe nga stërnipi Leonard, 12 ditë më pas.
Patrick, i cili ka rritur 3 fëmijë dhe 6 nipa e mbesa, shpjegon: "Më duhet të pranoj se kisha harruar gjithçka në lidhje me netët e pagjumë dhe sesi duhet të silleshim me bebin. Fillimisht pata një çoroditje, por më pas u mësova me të qenin sërish baba. Ethan më jep buzëqeshje çdo ditë". I dalë prej 5 vjetësh në pension, 60-vjeçari u martua në vitin 2007 me gruan e tij të dytë, Joanne, e cila është 21 vjet më e re.





T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Brenda 3 muajsh behet baba, gjysh dhe stergjysh Empty Re: Brenda 3 muajsh behet baba, gjysh dhe stergjysh

Mesazh nga Anakonda Wed 19 Sep 2012 - 4:31

cfare fati;nejse ti rroj djali nipi;edhe nipi djalit
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi