Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera

3 posters

Shko poshtë

Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera Empty Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera

Mesazh nga Emona Sun 26 Aug 2012 - 1:06

Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera Hawkins-300x279

Dhuroi jo pak, por plot 10 jetë!
Jilli Hawkins, është ndoshta nëna më e “njohur” në Angli

Në moshën 47-vjeçare, “është” nëna “ndihmëse” më e famshme në Britaninë e Madhe. Fjala për Jill Hawkins e cila njoftoi se nuk do të mbartë më fëmijë të tjerë.

Arsyeja e këtij vendimi është shëndetësore, pasi herën e fundit kur ajo lindi binjakë, pati shumë probleme dhe për pak sa nuk humbi jetën.

Jill thotë se nuk mendon vetëm jetën e saj por dhe të fëmijëve që ajo sjell në jetë. Ajo kurrë nuk ka lindur një fëmijë të sajin, pasi nuk është dashuruar kurrë, madje dhe në lindjen e fëmijës së saj të parë, ajo gënjeu pronarin e saj, duke i thënë atij se fëmija vdiq.

Jill Hawkins, deklaroi për “Daliy Mail”, se nuk është dashuruar kurrë dhe se ka shumë dëshirë që të ndihmojë çiftet e reja të cilët mundohen por nuk mund të bëjnë fëmijë.

Për çdo fëmijë që ajo ka lindur, çiftet i kanë dhënë asaj 12.000 euro, pra shumën e parave që duhet për të lindur një fëmijë në Britaninë e Madhe. Vetë Jill, pohon se është e bekuar, madje ajo këshillon të gjitha gratë që dëshirojnë të ndihmojnë në raste të tilla çiftet e reja, me qëllim që ato të dhurojnë jetë duke luajtur rolin e nënës “ndihmëse”./ds/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera Empty Re: Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 27 Aug 2012 - 18:38

Bravo i qofte kesaj qe ja u ka dhene mundesine nenave te tjera per te pas ndjesine e te qenit prind, une per veti sdo kisha mund..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera Empty Re: Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera

Mesazh nga Anakonda Tue 18 Sep 2012 - 5:25

paska qen heroin kjo gru se ska munsi...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera Empty Re: Nëna që ka lindur dhjetë fëmijë për nënat e tjera

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi