Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

+5
Erion N
WebMaster
il conte
Anakonda
An0nim
9 posters

Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga An0nim Fri 26 Oct 2012 - 6:03

Sepse ekonomia lot rol. Mentaliteti per tu martuar ka ndryshuar dhe se nuk mund te perballojn dot kufizimin ne jeten familjare. Dhe se jeta singel ësh me e embel...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Oct 2012 - 20:10

Meshkujt shqiptare bejne pikerisht ate qe thoni ju pasi martohen, marrin "pushtetin" ne dore dhe behen personi qe ven ligje. Komunikon fare pak me gruan pervec se ti tregoje se ca po ndoll dhe jo ne forme diskutimi per te zgjidhur nje ceshtje. Shume meshkuj (duke filluar nga im ate) kur ka gjera te rendesishme per te diskutuar preferon dhe i diskuton me meshkuj te tjere sepse po ta diskutoje me ne behet "muhabet grash" dhe rrjedhimisht eshte i pavlere.

Me keq se ky trajtim eshte reagimi i femrave te cilat kete gje e marrin si normale. Edhe sipas grave burrat duhet te vendosin, ato jane "shtylla" e familjes, dine me shume dhe kane me pergjegjesi. Anormale eshte nje mashkull qe degjon (jo merr urdhra por diskuton dhe konsultohet) gruan.

Si rrjedhoje e ketij koncepti martesat shqiptare qe "shquhen" per te qendrueshme jane e kunderta. Jane shume te lekundshme nese gruaja ndonjehere perballet me mundesine per te zgjedhur. Jane te qendrueshme vetem nga forca qe ushtrohet mbi gruan, qofte ajo fizike apo morale me ane te frikes te "opinionit" dhe nderit etc.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga il conte Sat 27 Oct 2012 - 7:19

Sepse nuk jane te sigurte me keto gjera qe po ndodhin... per nje te ardhme bashkeshortore...mendohet me pare mundesia per te qene i afte per te cuar perpara nje martese...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 4:51

Sepse nuk duan rresponsabilita kan frike te jetojne te lidhur mbase jo te gjith kan kete mentalitet po ja qe ka nga ata qe martohen edhe kapin edhe dashnore nese njeriu don nuk kerkon nje gjell me te ndryshme se ate qe ka .Nuk kan mendje sot te ken lidhje shum serjoze jan te paket ata qe duan kete.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Erion N Mon 14 Jan 2013 - 4:58

une kam shum frik se sdua ti jap gjysmat e parave gruas haha
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 14 Jan 2013 - 5:50

I ka humb vlera dhe marteses keto vitet e fundit, nuk kane faj meshkujt e shkrete...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Erion N Mon 14 Jan 2013 - 8:05

martesa eshte nje gje materialiste dhe asgje tjeter haha
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Leo_uk Mon 14 Jan 2013 - 8:09

une kam frike sepse grate e mira nuk ekzistojne me... ose jane te martuara!
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Daku Mon 14 Jan 2013 - 10:46

Gabim , ska njeri frike nga martesa ,por kane frike se humbasin LIRINE [You must be registered and logged in to see this image.]
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Ariel Mon 14 Jan 2013 - 10:59

Se i duket vetja macho hihihi nuk durojne dot te ndjehen te lidhur, me pergjegjesi e sidomos te kontrollohen... Ama dhe kur martohen, sa dalin nga dera e shpise u duket vetja prap si beqar hihihi
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 11:02

Bravo Daku i njejti mendim mome e vertet edhe ajo qe ke then ti po jan frikacake mi sot kan frik per femrat hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Daku Mon 14 Jan 2013 - 11:04

Ariel shkruajti:Se i duket vetja macho [You must be registered and logged in to see this image.] nuk durojne dot te ndjehen te lidhur, me pergjegjesi e sidomos te kontrollohen... Ama dhe kur martohen, sa dalin nga dera e shpise u duket vetja prap si beqar [You must be registered and logged in to see this image.]


E shef si e thu ti te lidh , mos e thuj kshu sei trem [You must be registered and logged in to see this image.]
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Ariel Mon 14 Jan 2013 - 11:07

Jo une me jo...e thash kshu ne pergjithesi... Se ky i imi as kur esht bo dhonder ska vu kollare hahahahahah e kam me verte...gjith jeten e vet. hihihi
I duket sikur lidhet e i merr frymen...
Sjam nga ato une jooo...e le te jete i lumtur e nuk i bohem garravece hahahah
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Ariel Mon 14 Jan 2013 - 11:08

Klea shkruajti:Bravo Daku i njejti mendim mome e vertet edhe ajo qe ke then ti po jan frikacake mi sot kan frik per femrat hihihi
Tkeqen moma me e thon tamom tamom friken e kan se ca do ju bi ne dere...se kto femrat e socme jan bo ...rujna zot prej rreziku hihihi rralle gjen goca per shpi.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Daku Mon 14 Jan 2013 - 11:14

Ceshtja eshte goc per shpi , apo goce me shpi [You must be registered and logged in to see this image.]
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 11:18

Mome goca per shpi ska mo mome te virgjer se gjejne kete ta garantoj un hahaha po thjesht do e morin sikur ka thon Daku me shpi perndryshe aha i mori lumi mbeten pa martuar kam frik se do ndryshojne rolet mashkulli do behet femer edhe femra do behet mashkulli hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Leo_uk Mon 14 Jan 2013 - 11:23

me rob shpie une skom frike... thejsht s'ma mban.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa?? Empty Re: Pse meshkujt shqiptare kane frike nga martesa??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi