Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…!

5 posters

Shko poshtë

Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…! Empty Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…!

Mesazh nga T_o_n_i Tue 6 Nov 2012 - 3:34

Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…!

E pabesueshme!
E dini përse akuzohet një burrë në SHBA? Tentativë për vrasje
Pasi, siç citon alb-observer.com, nxori pitonin e tij nga kafazi i qelqtë dhe me të rrahu të dashurën!
Tashmë i riu ndodhet në duart e drejtësisë.
Incidenti ndodhi në kuadër të një diskutimi të fortë të çiftit që degjenerojë në dhunë fizike në Massachusetts.
Viktima e çështjes ndodhej në banjë e shtëpisë. 34-vjeçari
Keith Paro, sulmoi bashkëshorten e tij me kafshën shtëpiake (të cilin e kishte nxjerrë nga kafazi) dhe në vazhdim e hodhi atë anë banjë, ku dhe u mbytë. Pas këtij incidenti, 24-vjeçari u dorëzua vetë në polici.
Si pasoj e dhunës fizike që pësoj bashkëshortja nga rrahja me pitonin, ajo pësoj disa nxirje në kurriz, në gjunjë, në duar dhe në pjesën e barkut. Paro, akuzohet për sulm, plagosje trupore, dëmtim të pronës së tjetrit dhe mizoi ndaj kafshës.
Ndërkohë, Paro pagoi 2.500 dollarë si garanci dhe u la i lirë deri kur të gjykohet çështja e tij.
Por, në rajonin West Springfield, ku dhe ndodhi incidenti i çuditshëm, në 20 tetor u shënua dhe një tjetër mizori ndaj kafshëve, ose më saktë, përdorim i kafshës shtëpiake si “armë”.
Një burrë tjetër i cili quhet, Vicente Alvaro sulmoi bashkëshorten e tij duke e gjuajtur atë me një “mace”, e cila si pasoj e përplasjes së fuqishme humbi jetën. Seanca gjyqësore e kësaj çështjeje do të mbahet më 21 nëntor!
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…! Empty Re: Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…!

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 5:11

"TKEM QEN UN SI AJO SE DUROSHA IA JEPSHA NOFULLAT NDOR...BUDALLAQET E DUROJN NJE GJE TE TILL
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…! Empty Re: Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…!

Mesazh nga Ariel Tue 6 Nov 2012 - 8:24

E zezaaa...me perdor pitonin si kamzhik dhe kte se kishim nigju.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…! Empty Re: Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…!

Mesazh nga EMI Tue 6 Nov 2012 - 22:36

hahahah epo kush akuzohet tani per tentative per vrasje, ai burri apo pitoni..?? hahah epo dhe ket gje se kisha degju..ku arrin mendia e psikopatave, besoj dhe kafsha shkrete eshte ndier keq, madje te dy jane dhunuar, edhe goca edhe pitoni haha jarebi ....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…! Empty Re: Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…!

Mesazh nga Ariel Tue 6 Nov 2012 - 22:55

E paska hedh dhe ne banjo pitonin e shkrete...po ate me e rrjep kushedi sa i merrte per lekuren je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…! Empty Re: Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…!

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Nov 2012 - 0:45

Kot nuk thon qe as kafsha nuk eshte si njeriu ky eshte per ta var ne litar eshte mekat te gjuash ne femren
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…! Empty Re: Nxori pitonin nga kafazi dhe me të rrahu të dashurën…!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi