Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrahu gratë e kushëririt, lihet në qeli dhunuesi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrahu gratë e kushëririt, lihet në qeli dhunuesi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrahu gratë e kushëririt, lihet në qeli dhunuesi

Shko poshtë

Rrahu gratë e kushëririt, lihet në qeli dhunuesi Empty Rrahu gratë e kushëririt, lihet në qeli dhunuesi

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 30 Nov 2011 - 3:10

Rrahu gratë e kushëririt, lihet në qeli dhunuesi 48832_1LEZHË- Gjykata e Shkallës së Parë e Lezhës dje vendosi masën e sigurisë "arrest me burg" ndaj Dedë Tucit nga fshati Tonaj i rrethit të Mirditës, i cili të dielën rrahu barbarisht me mjete të forta bashkëshorten dhe dy vajzat e kushëririt të tij, Zef Kola.

Një ditë pas ngjarjes, Kola dhe pjesëtarët e familjes së tij tentuan të hynin në ambasadën Amerikane në Tiranë

Pas paraqitjes së provave materiale (dëshmitë e viktimave dhe raportet mjekësore), përfaqësuesi i organit të akuzës i kërkoi trupit gjykues lënien në qeli të 45- vjeçarit për akuzën "plagosje e rëndë, kryer me paramendim".

Më 28 nëntor katër anëtarë të një familje nga Mirdita kërkuan të futen në ambasadën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës duke vënë alarmin tek ambientet e diplomatëve amerikanë. Si fillim mediat përhapën lajmin se familja kërkonte azil politik, por më pas gjithçka u sqaruar nga vetë kryefamiljari Kola, i cili sqaroi se kërkonte zgjidhje të problemit pasi ai ndihej i kërcënuar nga kushëriri i tij Dedë Tuci, me të cilin ka një konflikt prej 11 vitesh.
(el.me/GSH/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi