Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Pershendetje!

Shko poshtë

Pershendetje!

Mesazh nga Petriti prej Mon 3 Dec 2012 - 15:53

Une quhem Petrit! Jam nga Tr, Jetoj ne france!!
deshiroj, shpresoj qe te kaloj bukur ne mesin tuaj!
JU pershendes [smile_1]
avatar
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Shkenca

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Xhan prej Mon 3 Dec 2012 - 23:01

Petrit mir se erdhe te pershendes uroj tja kalosh bukur
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Neta E prej Tue 4 Dec 2012 - 0:14

Mire se erdhe mes nesh Petrit,uroj qe t'kalosh s'a me bukur ketu
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga bekimi prej Tue 4 Dec 2012 - 0:16

mir se erdhe petrit ne mesin ton ky emer me kujtohet besoj se nihemi

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1890
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 4 Dec 2012 - 0:18

Mire se erdhe Petrit.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga bekimi prej Tue 4 Dec 2012 - 0:20

ermerlinda kjo vajz me kujtoht shum mir si je e nderura mikesh e vjeter

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1890
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Petriti prej Tue 4 Dec 2012 - 6:48

Mire se ju gjeta
avatar
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Shkenca

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Xhan prej Tue 4 Dec 2012 - 6:58

kalo sa me bukur Petrit
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga WebMaster prej Tue 4 Dec 2012 - 7:24

Petrit mire se erdhe ne shoqerin tone edhe te urojme argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga il conte prej Tue 4 Dec 2012 - 7:50

Mire se erdhe Petrit... ...caste te kendshme te uroj...
avatar
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Petriti prej Sun 9 Dec 2012 - 13:32

Xhan shkruajti: kalo sa me bukur Petrit

Flm! love71
avatar
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Shkenca

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Xhan prej Sun 9 Dec 2012 - 22:05

sps Petrit ......... e pash qe pom dhem qafa ,,ti ma paske qit pi venit ne nat te promshit , kadales njeri se se bona nomin per nje pershendetje hahahahahahhahahahaa PUCC
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga An0nim prej Sun 9 Dec 2012 - 23:06

Petrit mire se erdhe ne shoqerin tone edhe te urojme argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga pexha prej Sun 9 Dec 2012 - 23:10

ie se erdhe petrit klm me neve
avatar
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Darius prej Tue 11 Dec 2012 - 8:47

Mire se erdhe
avatar
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Petriti prej Wed 12 Dec 2012 - 18:57

Xhan shkruajti: sps Petrit ......... e pash qe pom dhem qafa ,,ti ma paske qit pi venit ne nat te promshit , kadales njeri se se bona nomin per nje pershendetje hahahahahahhahahahaa PUCC

Pavaresisht se ste kam kuptuar fare se c'fare ke thene!!

Serisht te pershendes ty, edhe te gjithe tjeret per mirepritjen! juhjjjjj
avatar
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Shkenca

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Ariel prej Wed 12 Dec 2012 - 21:52

Mire se ke ardh Petrit, kalofsh kendshem ktu.


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Alberti prej Fri 14 Dec 2012 - 13:41

Pershendetje dhe mire se ke ardh.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Anakonda prej Sat 5 Jan 2013 - 4:09

klm ktuuuuu
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga fioll prej Sat 5 Jan 2013 - 4:10

cscscs Pershendetje i.l.u
avatar
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi