Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet i vdekur Momcilo Dimic People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet i vdekur Momcilo Dimic People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjendet i vdekur Momcilo Dimic

Shko poshtë

Gjendet i vdekur Momcilo Dimic Empty Gjendet i vdekur Momcilo Dimic

Mesazh nga Alberti Sat 23 Feb 2013 - 6:11

Momcilo Dimic (1964) nga fshati Izvor i Novo Bërdës, është gjetur i vdekur.
Elmina Mahmuti, komandante rajonale e policisë në Gjilan tha për Rajonipress se viktima është gjetur me një shishe raki dhe në gjendje të dehur, për këtë arsye trupi i tij është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

“Raportohet se është gjetur trupi i pajetë i një mashkulli K/Serb, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me urdhër të Prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore(IML)”, thuhet në njoftimin zyrtar të Policisë së Kosovës.

Prokurori i rastit, Arben Kadriu, tha për se në bazë të deklaratave të familjarëve viktima kishte tre muaj që ishte në gjendje të dehur dhe kishte pirë rregullisht alkool.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi