Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës

3 posters

Shko poshtë

 E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës Empty E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës

Mesazh nga An0nim Wed 12 Jun 2013 - 1:58

[You must be registered and logged in to see this image.]
Një vajzë ka gjetur një mënyrë tepër origjinale për t’i thënë lamtumirë të dashurit të saj, pasi kishte zbuluar se ai e tradhtonte. Përmes një letre, e cila po bën xhiron e botës në internet, vajza me qetësi i thotë të dashurit se nuk mund të kthehej më në shtëpinë e tyre dhe i tregon se ku mund të gjejë sendet e tij personale. Letra është klikuar rreth 1.2 milionë herë në ditë në internet. 

“Përshëndetje i dashur! 
E gjen dot se kush e ka lënë “Facebook”-un hapur dhe kush ka marrë një mesazh nga Kelsi? Po! Ti! Mos u shqetëso, nuk kam thyer asgjë. Në fakt, u tregova kaq e mirë sa t’i paketova të gjitha gjërat. Madje shpika edhe një, duke ditur se ty të pëlqen shumë të gjesh gjëra (edhe vajza të tjera)! Ja dhe vendet ku mund t’i gjesh: Veshjet i ke te vendi ku u takuam për herë të parë. Video lojërat janë te vendi ku dhamë puthjen e parë. Laptopi yt është atje ku blemë video lojën e parë së bashku. Televizori yt është atje ku bëmë për herë të parë dashuri bashkë. Pjesa tjetër e gjërave të tua, përfshirë edhe fotot që kemi bërë bashkë në këto dy vjet janë te shtëpia e Kelsit! Argëtohu! Ah, mos harro! Nuk kam dëmtuar asgjë, por nuk mbaj përgjegjësi nëse e ka bërë dikush tjetër. Gjueti të mbarë!”-përfundon letra.
/BalkanWeb
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës Empty Re: E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:13

qenka e but e gjoraaaaa se te isha un...nfakt edhe mu mtradhtun sbera asgje e lash vetemmmmm tlir...tradhtia gjynah ctbesh jo tgjith kuptojn dashurin e ndjenjat e shpirtit nejse letra shum e bukur edhe mberi per tqar
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës Empty Re: E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës

Mesazh nga Ariel Mon 1 Jul 2013 - 8:08

Bukur, me pelqeka menyra juhjjjjj
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës Empty Re: E tradhtoi i dashuri, letra e pazakontë e ndarjes bën xhiron e botës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi