Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

A kemi nga Austria knej

Shko poshtë

A kemi nga Austria knej

Mesazh nga Artonn prej Fri 19 Jul 2013 - 0:00

A kemi nga austria knej
avatar
Artonn
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga An0nim prej Fri 19 Jul 2013 - 3:47

Pershendetje,mirese erdhe ne forumin tone!
Ia kalofsh sa me bukur [smile_1]
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga WebMaster prej Fri 19 Jul 2013 - 5:36

 Mire se ke ardhur  Arton edhe te uroj te kalosh mire ne  shoqerin tone 


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga Emona prej Fri 19 Jul 2013 - 6:09

Arton,Mire se erdhe!
Klm...n'mesin tone

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga Anakonda prej Fri 19 Jul 2013 - 21:26

mirserdhe kalofsh sa me bukur ktu
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga Artonn prej Tue 23 Jul 2013 - 6:00

faleminderit besoj se me juwe edhe me stafin tuaj do ja kalojm mir
avatar
Artonn
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi