Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Baggio: Mund të bëhem trajner People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Baggio: Mund të bëhem trajner People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baggio: Mund të bëhem trajner

Shko poshtë

Baggio: Mund të bëhem trajner Empty Baggio: Mund të bëhem trajner

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Fri 26 Feb 2010 - 1:28

Baggio: Mund të bëhem trajner Drcr5h


Legjenda e futbollit italian, Roberto Baggio, ka treguar se mund të kthehet sërish në futboll, kësaj radhe si trajner. Baggio këtë e ka thënë të enjten gjatë prezantimit të librit të tij të ri. "Më pëlqejnë sfidat dhe detyra e trajnerit do të ishte një sfidë interesante për mua. Nga shtëpia futbolli duket shumë i lehtë dhe i thjeshtë. Mirëpo, në stadium është krejt ndryshe", ka thënë Baggio. Ai ishte shpallur futbollisti më i mirë i botës në vitin 1993. Gjatë karrierës luajti për skuadra si Vicenza, Fiorentina, Juventus, Milan, Bologna, Inter e Brescia.
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi