Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
7-8 marsi, Topalli hap dyert e Kuvendit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
7-8 marsi, Topalli hap dyert e Kuvendit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7-8 marsi, Topalli hap dyert e Kuvendit

Shko poshtë

7-8 marsi, Topalli hap dyert e Kuvendit Empty 7-8 marsi, Topalli hap dyert e Kuvendit

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Mar 2010 - 5:40

7-8 marsi, Topalli hap dyert e Kuvendit Topalli7marsiMe rastin e festave te 7-8 marsit, kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka hapur dyert e institucionit qe ajo drejton per mesuese, shkrimtare, artiste, biznesmene, nena dhe gra nga Tirana, por edhe nga qytete te tjera te Shqiperise.

Per disa ore, sallat ku zakonisht mbushen me debate dhe fjalime politike, u mbushen me muzike dhe nje atmosfere festive.

Sipas njoftimit zyrtar te Kuvendit, ne bisedat me te ftuarat, Kryetarja Jozefina Topalli ndau gezimin, por edhe shqetesimet e perditshme.

Njoftimi zyrtar i Kuvendit te Shqiperise thote se zonja Topalli i inkurajoi te ftuarat e saj per t’i shnderruar historite e tyre ne histori suksesi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

7-8 marsi, Topalli hap dyert e Kuvendit Empty Re: 7-8 marsi, Topalli hap dyert e Kuvendit

Mesazh nga Shaban Cakolli Sun 7 Mar 2010 - 6:17

juve urime 8 marsin 7-8 marsi, Topalli hap dyert e Kuvendit 646833 7-8 marsi, Topalli hap dyert e Kuvendit 646833
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi