Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Të ndjejë sepse..

Faqja 4 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Alberti prej Fri 12 Mar 2010 - 7:35

First topic message reminder :

Te ndjej sepse ti je dashuria ime!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Amazone prej Thu 3 Feb 2011 - 10:42

te ndiej........sepse je ai qe ndiej une
avatar
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga dajti modh prej Thu 3 Feb 2011 - 10:44

te ndiej .. spse ndiej psheretimen tende luletyyyyy
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Fri 4 Feb 2011 - 5:32

Te ndjej sepse te kam dhe te mbaj thelle ne shpirt dhe per me shume kam edhe nje shpirt te ndjeshem.
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga WebMaster prej Fri 4 Feb 2011 - 5:33

Te ndjei sepse te dua me gjith forcen e shpirtit tim [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Fri 4 Feb 2011 - 5:35

Te ndjej sepse ne shpirtin tim cdo zhurme dhe cdo heshtje, te dedikohet vetem ty.
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 4 Feb 2011 - 5:54

te ndjej sepse je çapken 724516 celebrate015
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga kasperi prej Fri 4 Feb 2011 - 5:55

sepse ma ke lene shpirtin embel si mjalta 432965
avatar
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 4 Feb 2011 - 5:59

t endjej sepse je i ndjeshem 000000000 000000000
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga kasperi prej Fri 4 Feb 2011 - 6:01

te ndjeje sepse qendrova shume ne ishullin tend dhe me prite me zemergjeresi rrespekte
avatar
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 4 Feb 2011 - 6:03

te ndjej sepse je shume fotozhenik dhe ishulli mori hir nga ty celebrate005 celebrate005 celebrate005 432965 724516
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga bobi 10 prej Fri 4 Feb 2011 - 6:18

ate te fundit dua te ma thuash ti

me humbasin fjalet


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga WebMaster prej Sat 5 Feb 2011 - 6:43

Sepse te dua edhe smundem ta ndryshoj kete ndjenje te kete ndodnje ilac qe mundem ta sheroj do ishte gjeja me e bukur do rifilloja te jetoja per se dyti


Edituar për herë të fundit nga Bollokume në Sat 5 Feb 2011 - 6:49, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Feb 2011 - 6:45

sepse ne ato vitet e tua ndihem ne shpirt hophooopi luletyyyyy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Feb 2011 - 6:48

...je bere nje me mua tani...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Feb 2011 - 6:56

Te ndjeje sepse te shikoj ne 25 endrra :puthje:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Feb 2011 - 7:08

Të ndjejë sepse je ngrohtesi i teri zemla ime
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Feb 2011 - 7:10

Te ndjeje sepse jam Luan e je Sorkadhe [smile_1]

:5454787:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Feb 2011 - 7:11

geeegge geeegge
,,ke pushtuar mendimet ihiuuu opsss
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Feb 2011 - 7:25

...sepse prezenca jote eshte gjithmon e ndjeshme ne kete forum...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Feb 2011 - 7:28

...te puth nga larg tytepuuth
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Feb 2011 - 7:29

...sepse ti me kujton gjithmon e me flet..
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Feb 2011 - 7:33

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga WebMaster prej Sat 12 Feb 2011 - 0:40

Me ben te ndjehem shum mire ne cdo cast edhe minut


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 12 Feb 2011 - 0:45

... ti je vete ndjenja ime me te cilen jetoj.
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga arjeta prej Sat 12 Feb 2011 - 0:51

Te ndjej sepse me don dhe te dua
avatar
arjeta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 31
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 29

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Maksi prej Sat 12 Feb 2011 - 0:52

sepse radari im funksionon ne menyre digitale qesh qesh qesh
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga WebMaster prej Thu 17 Feb 2011 - 0:48

Sepse po jem ate qe kerkoj tek nje mashkull buzeqeshjen lumturine


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Thu 17 Feb 2011 - 4:39

Te ndjej...

Te ndjej, sepse ti je ndjenja me te cilen jetoj.
Edhe kur prane s'te kam, vetem per ty mendoj.
Te ndjej, sepse ti me bere te ndjeshem kaq shume.
Jo vetem gjate dites por edhe naten kur jam ne gjume.

© Saimiri - Shkurt.2011
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Golden prej Sat 5 Mar 2011 - 12:57

..............edhe kur prane s'te kam, vetem per ty mendoj![You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 27

Shiko profilin e anëtarit http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga WebMaster prej Sat 5 Mar 2011 - 13:00

Je gjithcka per mua


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga **Jeta** prej Sat 5 Mar 2011 - 13:00

Te ndjej ashtu sic me ndjen ti mua ne keto momente....
avatar
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga bobi 10 prej Sat 5 Mar 2011 - 13:05

je motivi


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Maksi prej Sat 5 Mar 2011 - 13:05

te ndjej sepse ti e zgjove ndjenjen time
sepse gjumin ti ma prishe
sepse ti i dhe ton jetes sime
sepse ti u bere pjes e jetes sime ............
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga **Jeta** prej Mon 7 Mar 2011 - 8:43

Sepse e din ti vet me mir arsyen e ndjenjes sime.....
avatar
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga dajti modh prej Mon 7 Mar 2011 - 8:45

sepse nuk vijn me ato caste trendafila
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Selda prej Tue 8 Mar 2011 - 0:53

te ndjeje sepse je ti ai qe me solli buzqeshjne teme prape 432965
avatar
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 33

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 8 Mar 2011 - 1:01

...sepse cdo buzeqeshje e jotja me jep jete
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga kasperi prej Tue 8 Mar 2011 - 2:15

te ndjeje sepse ke gjakë shqipëtari
avatar
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Selda prej Thu 10 Mar 2011 - 0:24

te ndjeje se shpirti te do merzitje shume
avatar
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 33

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Prada prej Thu 10 Mar 2011 - 0:26

sepse ke gjakun e ëmbel
avatar
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 106
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi