Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Athinë, vëllai i të dashurës vret me thikë emigrantin shqiptar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Athinë, vëllai i të dashurës vret me thikë emigrantin shqiptar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Athinë, vëllai i të dashurës vret me thikë emigrantin shqiptar

Shko poshtë

Athinë, vëllai i të dashurës vret me thikë emigrantin shqiptar Empty Athinë, vëllai i të dashurës vret me thikë emigrantin shqiptar

Mesazh nga Vizitor Sun 14 Mar 2010 - 8:32

ATHINE – Vritet me thikë në Greqi për lidhjen e dashurisë, emigranti shqiptar nga Kukësi.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në kryeqytetin e Greqisë, ku mësohet se ka gjetur vdekjen emigranti shqiptar nga Kukësi, Renato Krasniqi, 22 vjeç.
Ai dyshohet se është qëlluar me thikë nga një shtetas grek, i cili i kishte kërkuar shqiptarit të ndahej nga vajza me të cilën kishte një lidhje intime.
Kjo vajzë, sipas hetimeve të deritanishme, rezulton të jetë motra e shtetasit grek që ka kryer vrasjen me thikë të emigrantit shqiptar.
Familja greke mësohet se ishte vënë në dijeni të lidhjes së vajzës me shqiptarin dhe nuk e kishte pranuar një gjë të tillë.
Të afërmit i kanë kërkuar vajzës të ndahej nga shqiptari dhe pasi fjala e tyre nuk ka dhënë efekt, ata kanë thirrur në ndihmë djalin e tyre i cili ndodhej emigrant në Angli.
Ai u kthye në Greqi dhe kërkoi takim me emigrantin shqiptar të cilit i kërkoi të ndahej nga vajza greke.
Emigranti shqiptar ka thënë se nuk do të tërhiqej dhe pas kësaj, ka ndodhur edhe ngjarja e rëndë ku 22-vjeçari është qëlluar me thikë në përleshje e sipër, duke gjetur vdekjen si pasojë e goditjes në zemër. (
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi