Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

MIR SE ERDHE KISI80

Shko poshtë

MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga WebMaster prej Wed 6 May 2009 - 22:55

MIR SE ERDHI KISI80 TE UROI NJE ARGETIM TE KENDSHEM NE MESEIN TONE


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga Aristogata prej Wed 6 May 2009 - 23:37

MIR SE ERDHE KISI80.SHPRESOJ TJA KALOSH SA ME MIR NE SHOQERIN TONE lule
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Wed 6 May 2009 - 23:43

mir se ke ardhur kisi80 te uroi te kalosh si me se miri me te gjith se bashku
avatar
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 44

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga Vizitor prej Thu 7 May 2009 - 0:52

kisi80 mir se na erdhe ne mesin tonnn, do befsh qejf ketuu
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga Erza prej Thu 7 May 2009 - 1:57

Mir se erdhe............
avatar
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga gesti prej Thu 7 May 2009 - 7:40

ooooooooooooo
erzaaaaaaa po ti ketu
avatar
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga Vizitor prej Thu 7 May 2009 - 8:48

mire se erdhe kisi80
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Thu 7 May 2009 - 8:50

Ku esht kisi se spo e shikoj :(
avatar
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga naploni prej Mon 11 May 2009 - 9:41

mire se me gjete kiso..
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 107
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:02

rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE KISI80

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi