Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia

3 posters

Shko poshtë

Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia Empty Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia

Mesazh nga Alberti Mon 26 Jul 2010 - 7:02

Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia Thumbnail.php?file=22nusja4_584719482

Një ngjarje skandaloze ka ndodhur gjatë kësaj jave në Tetovë, kur nusja në momentet e fundit i ikë burrit nga shtëpia.


Rrëfimi për këtë ndarje të papritur bëhet i ditur për agjencinë e lajmeve INA nga njohës të kësaj ngjarje. Çifti i ri po jetonte jashtë vendit, nusja në Danimarkë dhe burri në Gjermani. Njohja dhe lidhja e tyre ishte bërë nëpërmjet lidhjeve familjare, mirëpo dy të rinjtë ishin njohur paraprakisht.


“Derisa çifti bëhej gati për t`u nisur në restorantin ku ishte organizuar ahengu, nusja ishte larguar nga shtëpia e burrit. Pas kërkimit të bërë në ambientet e shtëpisë, burri ka kuptuar se i ka ikur nusja dhe menjëherë janë alarmuar familja, e cila ishte në ahengun e organizuar në një nga restorantet e Tetovës”, bëjnë të ditur burime të afërta me këtë ngjarje.


Prindërit e djalit menjëherë kanë ndërprerë ahengun duke i bërë me dije dasmorëve dhe mysafirëve për prishjen e dasmës. Nusja e ikur siç bëhet e ditur ishte tretur drejt Danimarkës me një dashnorë të saj, të njohur që më parë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia Empty Re: Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia

Mesazh nga podolski Mon 26 Jul 2010 - 7:07

me mir qe i ka ikur ne fillim te ceremonis se ti kishte ikur me vone
podolski
podolski
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia Empty Re: Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 18:40

shife shife,kur shajn gocat e shqiperise kur paskan edhe me zi
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia Empty Re: Nusja tetovare i ikë burrit kur po fillonte ceremonia

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi