Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

+17
Daku
tipi engjellor
Labja
LaDescarada
Anakonda
Eriku
Shuke
bobi 10
dajti modh
Arabela
Aяtємιѕα
Maksi
Doktori
Dua
Hera
WebMaster
Aristogata
21 posters

Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Aristogata Thu 29 Jul 2010 - 10:36

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga WebMaster Sun 22 Aug 2010 - 15:43

Ne Durres [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Hera Mon 23 Aug 2010 - 10:23

Berati eshte nje qytet muze sh i bukur
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Dua Mon 23 Aug 2010 - 10:34

ne tirane
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Doktori Mon 23 Aug 2010 - 10:35

sarandd
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Vizitor Mon 6 Sep 2010 - 7:14

Gjirokaster
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Aristogata Mon 30 Jan 2012 - 5:46

Ne himar dhe pogradec :4227438320:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Maksi Mon 30 Jan 2012 - 5:47

ne dhermi dhe ne tirane
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga WebMaster Mon 30 Jan 2012 - 7:04

Vlore edhe Sarande
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 30 Jan 2012 - 7:19

Ne Potgozhan te Mokres nese ja shkruaj emrin sakte(me falni nese gaboj)..Nje stine vere isha e ftuar andej per nje vizite ....

C'te them,vertet rruga pak e lodhet sepse sish rregulluar akoma ne ato kohe (flas rreth viteve 07-08),ngjiteshim maleve ne rrugica te ngushta ter shkembinj por kur hyje ne fshat te kenaqeshe shpirti atje larte.Male te larta kudo te zinte syri ngjyren jeshile,gjelberim,uje qe buronte nga mali,cte desh shpirti nga ana bujqesore te pakten per tre dite qe qendrova une si mysafire ishte bukur se per vendasit qe jetojne atje me mire mos e pyet (sidomos dimrit) por mbresa qe me la vendi ishte perrallore,dicka qe nuk pershkruhet..E natyrisht njerezit qe me mikpriten ben te veten,te ngrohte te thjeshte e krahe hapur...Me kenaqen shpirtin vertet...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Arabela Mon 30 Jan 2012 - 7:22

ne kabash te pukes,,,, :541221: :541221: :541221: 00027003 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga dajti modh Mon 30 Jan 2012 - 7:25

POGRADECI . sidomos andej nga TUSHEMISHTI celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Arabela Mon 30 Jan 2012 - 7:25

dajti modh shkruajti:POGRADECI . sidomos andej nga TUSHEMISHTI celebrate005
ke bere ndonje sherr pas shelgjeve andej me duket ti,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] (tongueout) (tongueout) (tongueout)
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga bobi 10 Mon 30 Jan 2012 - 7:31

Emocionuese???

Nqs do permendja dicka qe ka zene nje vend ne memorie ka qene pikerisht qyteti i Elbasanit ne nje dite dimri aty ku vitet shenonin 21 vjec[You must be registered and logged in to see this image.] .

Isha i frymezuar te jetoja castet ne stilin me te perkryer qe mundesha aq sa frymezim kish Migjeni per protesten ne poezi.

E kam aq sa here kaloj ne ate rruge,dyqanet qe frekuentova,restorantin ,simbolet e marra ne ato dyqane,madje si capken qe isha paksa i turpshem me kujtohet c'fare thash rrjesht e per rrjesht qellimin tim[You must be registered and logged in to see this image.]

Si orator arrita qellimin ta le pafjale[You must be registered and logged in to see this image.]

Nga ato caste te asaj dite ndoshta ndikoi qe per kete do vecoja qytetin e kalese se Elbasanit[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga dajti modh Mon 30 Jan 2012 - 7:32

Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:POGRADECI . sidomos andej nga TUSHEMISHTI celebrate005
ke bere ndonje sherr pas shelgjeve andej me duket ti,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] (tongueout) (tongueout) (tongueout)
amon mos ma kujto si tani me duket ato urat e vogla prej druri ato peshq qe kalonin poshte tyre .. ca vendi nje mrekulli .. se di a do jete sot po ashtu si ka qene dikure ai vend celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Maksi Mon 30 Jan 2012 - 7:34

ne voskppoje dhe ke tezja ne tushemisht
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga dajti modh Mon 30 Jan 2012 - 7:49

me SHuken ke kalaja Krujes celebrate005 with love
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Shuke Mon 30 Jan 2012 - 7:51

dajti modh shkruajti:me SHuken ke kalaja Krujes celebrate005 with love
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: oajahsse oajahsse oajahsse oajahsse oajahsse oajahsse oajahsse
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Eriku Mon 30 Jan 2012 - 9:00

Elbasan
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Anakonda Thu 2 Feb 2012 - 4:38

Ne burrel,ktu kam shum kujtime te bukura.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Maksi Thu 2 Feb 2012 - 4:41

Lamani beach ne himare vjet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga LaDescarada Thu 2 Feb 2012 - 4:50

asnje vend :S...sepse skam qen ne shqiperi
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Labja Thu 2 Feb 2012 - 4:55

jane shume por ne nje me shume porti i vlores
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga tipi engjellor Thu 2 Feb 2012 - 7:52

une ne tirane kam qene edhe ne durrs ne shqiperi diku tjeter jo...nga aty mund te flas sadopak...
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga WebMaster Thu 2 Feb 2012 - 8:03

Durres
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Daku Thu 2 Feb 2012 - 8:21

Te jetosh ne Tirane ( me gjithe modestine ) nuk eshte se ndjen ndonje emocion te vecante kur vete ne nje qytet tjeter por kam ndjere keto gjera nga disa prej qytetet qe kam vizituar.

Ne Kavaje ( ta shesin ujtin me pare dhe te kerkojne leke per parkingun dhe pse vend publik)
Ne Shkoder , ta rujne makinen , nuk pranojne leke, te shoqerojne dhe jashte shkodres deri ne Torovice mos me te nga kush :P
Korce , njerez te urte , vend i qete ku shtepite e vjetra si ne miniature kane oborrin , vazot me lule , kangjellat ne bashkepunim me gjelberimin te japin nje qetesi te papare.
Vlore.Zhurmues te medhenj , ste lene tu shash as detin ( uuuuuu ca ujti ftoft te q... jeten :P - Caaaaaaaaa ke me dëëëëtin a t'qifja udhet ;) )
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga *Sweety* Thu 2 Feb 2012 - 8:25

NE DURRES: 1) Tek vollga. (Viti 2006). Ishte menjgjes dhe isha ulur me shoqen e ngushte qe se kisha par prej vitesh tek nje restorante buze detit.

2) Tek Hekurudhat/Adriatiku (plazh). Mu kujtuan komplet gjerat e femijerise...

3) Pallati/Lagjja: sado te vjeteruar, prap se prap ke mall.
*Sweety*
*Sweety*
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Saranda
Postime Postime : 183
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Shume preferenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Ariel Fri 3 Feb 2012 - 10:36

Tek Vollga ne Durres ne 1988 tek ish taverna e vjeter ku behej muzike live atehere ... hhearts
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga dajti modh Fri 3 Feb 2012 - 10:39

DURRES 1991 kur morem anijet :[OoO]:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Shkembi Fri 3 Feb 2012 - 13:37

jane disa...emocione te paharuara

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Next Sun 5 Feb 2012 - 9:07

ne durres,,por per kete vit me tr kaluam bukur
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Shuke Sun 5 Feb 2012 - 9:21

ne tiron me my love
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga dajti modh Sun 5 Feb 2012 - 9:24

mos ma kujto se zemra gjak me pikon oajahsse
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Shuke Sun 5 Feb 2012 - 9:31

dajti modh shkruajti:mos ma kujto se zemra gjak me pikon oajahsse
se shpejt po afron koha te vijsh serish
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga dajti modh Sun 5 Feb 2012 - 9:36

Shuke shkruajti:
dajti modh shkruajti:mos ma kujto se zemra gjak me pikon oajahsse
se shpejt po afron koha te vijsh serish
..po eri po ajo shprese me mban gjalle se do bashkohem me SHuken time celebrate005 celebrate005 432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Shuke Sun 5 Feb 2012 - 9:39

dajti modh shkruajti:
Shuke shkruajti:
dajti modh shkruajti:mos ma kujto se zemra gjak me pikon oajahsse
se shpejt po afron koha te vijsh serish
..po eri po ajo shprese me mban gjalle se do bashkohem me SHuken time celebrate005 celebrate005 432965
oajahsse oajahsse oajahsse [Kiss32] [Kiss32]
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga dajti modh Sun 5 Feb 2012 - 9:56

Kur kam kaluar nje nate te ftohte ne malin e GRAMOZIT ...rruges per greqi [@@@@@@]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 1:49

burreli qyteti i vendlindjes...................

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant?? Empty Re: Ne cilin vend te shqiperis keni perjetuar emocion te vecant??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi