Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

+28
Dardania
Dori_sweet
snow
Daku
Darius
EpiKada
T_o_n_i
Golden
dajti modh
Roksana
Tonii
hami
Maksi
exploreri
Erii
Arabela
Durrsaku
Vellai
Alberti
aLbinna.
Ardii
[M!mO]
sycka
/:UserCode"
qershicka
WebMaster
Emona
Poeti Dhimbjes
32 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 30 Jul 2010 - 2:26

Duke u bazuar ne bashkebisedimet qe keni shkembyer ndermjet njeri tjetrit, dhe atyre replikave qe keni lexuar neper tema te ndryshme te ketij forumi, ma merr mendja se te gjithe do te ishit ne gjendje qe te jepnit nje perkufizim ne lidhje me anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar te ketij forumi. Pra cilet jane ata sipas mendimit tuaj?!

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Vizitor Fri 30 Jul 2010 - 2:31

I pari dhe kryesori jeni ju i nderuar,pastaj ka e disa te tjere si zoti,Shaban Cakolli,vig-ana,Eleonora,Emona etj.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 30 Jul 2010 - 2:34

flm per vleresimin e nderuar, dhe jam i plotbindshem qe njera nga ato jeni edhe ju...
Gjithsesi ashtu sikurse e the edhe vete ti, emrat e anetareve te sjellshem dhe te kulturuar ne kete forum, formojne nje liste goxha te gjate mendoj une...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Emona Fri 30 Jul 2010 - 7:22

Pa dashur te zgjat Nje list ktu Do thoja Se Jon shumica e antarve te sillet vrehen ne sjelljet dhe Edukaten e tyre
Nuk dua ti cek me emra se do harroj ndonjee!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga WebMaster Fri 6 Aug 2010 - 22:53

Nuk bej dallime se per mua ata qe skan qene te kulturuar jan jasht keti forumi pergjithmone per sa i perket tani te gjithe ketyre anetarve jan te gjithe te kultuar edhe pse ndodh shum shpesh qe njerezit keqkuptohen le te flasim realitetin tamom jo te bejme dallime gjdo njeri ka menyren e edukates rendesi edukata nuk shikohet neper forume sepse ka njerez qe nuk te njohin fare edhe te bejne tallall ne menyre shum te gabuar Ndaj per mua te gjithe jane te edukuar edhe te nderuar
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga qershicka Fri 6 Aug 2010 - 23:37

Edhe une ashtu mendoj!Me sa kam vene re ne kete forum simpatik te gjithe antaret e tij jane shume te sjellshem dhe me edukate!Te gjithe e dime se jeta eshte nje edukim i vazhdueshem!Nje faktor shume i rendesishem per edukimin e njeriut eshte edhe natyra!Edhe edukata me e rregullt,pa pjesmarrjen e ketij faktori do te jete gjithnje e thate,e njeanshme,artificiale...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga /:UserCode" Fri 6 Aug 2010 - 23:38

Saimiri esht perfekt..
Emona
KleA
Ardi
Aristogata
Albina

ka edhe shum tjer.. qe nuk me bien ne mend..
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga sycka Sat 7 Aug 2010 - 0:01

jeni te gjithe te mrekullueshem,si shpirta.
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga [M!mO] Sat 7 Aug 2010 - 1:19

t'gjitthe , nuk em duket asnjee qe eshte i pasjellshem !!
[M!mO]
[M!mO]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mitrowice
Postime Postime : 705
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : msn, muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Ardii Sat 7 Aug 2010 - 1:26

LoNIi perfekt
aristogata
klea
emoNa
aniisa e shum e shum te tjer
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga aLbinna. Tue 10 Aug 2010 - 1:47

Skamm pare ndonjee pa kulturr , apoo te pasjellshemm ?
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Alberti Tue 10 Aug 2010 - 1:49

Te gjithe jemi ne menyren e vete te respektushem, inteligjent dhe.. kryesore jemi forumi me i mire dhe me i madh shqipetarë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Vellai Tue 10 Aug 2010 - 1:55

pervec meje ,asnji nuk eshte i kulturuar [You must be registered and logged in to see this image.]
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Emona Thu 2 Jun 2011 - 6:30

[You must be registered and logged in to see this image.] ...E tha ky :P.

Kultura dhe edukata e antarit Dallon nga shkrimet qe bejn,Jan disa qe i vrehen baz shkrimeve dhe mendimeve te tyre.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 6:44

vallahi asnje sme ka share deri tani po te sjellshem jane klea monushia gata wolf lolitacapkenia esmeralda max dhe shume te tjere qe skam komunikuar
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Arabela Thu 2 Jun 2011 - 8:08

shumica jane,,por do vecantoja me tej saimirin rrespekte rrespekte
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Emona Fri 3 Jun 2011 - 7:11

Per Mua JON Te gjithe.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Durrsaku Fri 3 Jun 2011 - 7:11

jam vete
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Erii Fri 3 Jun 2011 - 7:12

nuk i njoh por sa her kom hy ketu ka qen nje klea
Erii
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga exploreri Fri 3 Jun 2011 - 7:15

Te gjithe,pervec meje...
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga WebMaster Fri 3 Jun 2011 - 7:16

Erii shkruajti:nuk i njoh por sa her kom hy ketu ka qen nje klea

Flm per konsiderimin tend Eri un ketu jam skam ikur

Ndersa sa per teme nuk bej dallime sepse rrespekti ndaj meje ka qene rreciprok edhe nuk kam pse te bej dallime
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Arabela Fri 3 Jun 2011 - 9:21

kushtrimi me eshte dukur gjithnje i sjellshem,i qete dhe i kendshem,,,u cudita vertet kur ai vendosi te lar-rgohej nga forumi ku je
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Maksi Fri 3 Jun 2011 - 9:23

edhe mu me beri pershtypje kushtrimi se e kisha shok te mire ne saje te sjelljes dhe personalitetit qe kishte .per mua ishte i sjellshem
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga hami Fri 3 Jun 2011 - 9:57

qe gjithet e kan per veten e vet
hami
hami
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 21
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/06/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Tonii Fri 3 Jun 2011 - 10:10

pse qenka larguar Kushtrmi???!!! edhe se nuk i di arsyet e largimit me vjen keq sepse ishte nje djal mjaft i qet e i respektueshem
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga WebMaster Fri 3 Jun 2011 - 10:11

Sepse ka dhene lajmerimin vete tonii plus skam dhene motiv per grrycjet e ti
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Roksana Fri 3 Jun 2011 - 10:14

klea ene napojaaa
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga dajti modh Fri 3 Jun 2011 - 10:17

arabela
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Arabela Fri 3 Jun 2011 - 22:04

flm geeegge
dajti modh eshte capken,,,por ngelet gjithnje i sjellshem :|
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Emona Fri 3 Jun 2011 - 22:17

Kan Mbet Shum Pak Te tille...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Durrsaku Fri 3 Jun 2011 - 22:20

MIRE THOTE EMONA KEMI MBETUR PAK
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Alberti Fri 3 Jun 2011 - 22:47

Te gjithe jan te sjellshem, pasi qe kush nuk eshte merr banned nga klea haha..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Golden Sun 12 Jun 2011 - 8:52

Te gjithe, perveq atyre BANNED [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Emona Mon 13 Jun 2011 - 0:07

[You must be registered and logged in to see this image.] DUD E Hanger BAN Praaaaaaaaaa Se ti nje prej tyre [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Golden Mon 13 Jun 2011 - 0:26

EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] DUD E Hanger BAN Praaaaaaaaaa Se ti nje prej tyre [You must be registered and logged in to see this image.]


Shih Shih Dudaqeee sa mendova qe je e sjellshme dhe me kullllturre [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Maksi Mon 13 Jun 2011 - 0:36

un mendoj se te gjithe jemi te sjellshem dhe te kulturuar kte e tregon dhe harmonia qe kemi me perjashtim te disa keqkuptimeve qe ndodhin sepse nerva jane ato te shkretat dhe perzihen
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Emona Mon 13 Jun 2011 - 0:39

[You must be registered and logged in to see this image.] Dudaq S'kom faje e kom keshen ngat u bona pa kulltur [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Golden Mon 13 Jun 2011 - 0:42

EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Dudaq S'kom faje e kom keshen ngat u bona pa kulltur [You must be registered and logged in to see this image.]

PSe ca ka Kueshaa, bash artist eshte [You must be registered and logged in to see this image.] + ka kullture [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Emona Mon 13 Jun 2011 - 0:48

Kushes i mungon pak edukata kshtu tjetre gjo s,ka defekt [You must be registered and logged in to see this image.] ,Artist e kom [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Golden Mon 13 Jun 2011 - 0:50

EmoNa shkruajti:Kushes i mungon pak edukata kshtu tjetre gjo s,ka defekt [You must be registered and logged in to see this image.] ,Artist e kom [You must be registered and logged in to see this image.]


Qysh bree kuesha pa edukate? [You must be registered and logged in to see this image.] Allahh Allah cka s'degjon njeri [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum? Empty Re: Sipas mendimit tuaj, cilet jane anetaret me te sjellshem dhe me te kulturuar ketu ne kete forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi