Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sllovenët pjekin kengurët  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sllovenët pjekin kengurët  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sllovenët pjekin kengurët

2 posters

Shko poshtë

Sllovenët pjekin kengurët  Empty Sllovenët pjekin kengurët

Mesazh nga LaDescarada Sun 5 Sep 2010 - 9:56

Sllovenia ka shënuar fitore të lartë me rezultat 87-58 ndaj Australisë, me ç’rast u kualifikua në çerekfinalen e Botërorit, Turqia 2010.
Sllovenia e ka shkelur Australinë në të gjitha periudhat, por epërsia u krijua pas periudhës së dytë. Vetë statistikat flasin më shumë, pasi që në gjuajtje për tri pikë dhe në asistime, sllovenët dominuan tërësisht mbi australianët të cilët ishin në gjumë.

Me këtë fitore Sllovenia kualifikohet në çerekfinale më lehtë se ç’është pritur, ku do të takohet me fituesin e takimit Turqi-Francë.
Sllovenët pjekin kengurët  Jaka%20lakovi%E8-ko%B9arka.1156321051
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sllovenët pjekin kengurët  Empty Re: Sllovenët pjekin kengurët

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 1:37

pse ditkan sllovenet me lujt ?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi