Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'far perton te besh ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'far perton te besh ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C'far perton te besh ?

+16
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
Arabela
Darius
Shkembi
Anakonda
Klio
Durrsaku
Aяtємιѕα
Free spirit
Maksi
Ariel
kasperi
Emona
WebMaster
leona
20 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty C'far perton te besh ?

Mesazh nga Vizitor Sat 18 Sep 2010 - 12:32

Eu, une pertoj per shume gjera qe po ti them te tera ketu, do me quani "pertace" pastai


Por nga ato qe une pertoj dhe kam inat te bej do te vecoja 3 gjera:

1. Te laj enet (se me prishen thonjte )
2.Te hedh plerat ne kosh
3.Te coj macen tek veterineri 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga leona Sat 18 Sep 2010 - 13:05

Te flej gjum [smile_1]
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga WebMaster Sat 18 Sep 2010 - 13:06

[You must be registered and logged in to see this image.] Te iki te bej pazarin


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Emona Mon 20 Sep 2010 - 5:00

....Te Shkoj Ne Pune!:P:)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga kasperi Wed 26 Oct 2011 - 8:42

kur jame vetem,pritoj ti pastroj enet,shume merzi ja kam
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Emona Wed 26 Oct 2011 - 10:53

Ti boj kaffet sa shuum pritoj deri qohem (sorry)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Ariel Sun 13 Nov 2011 - 0:29

Te hekuros e kam vdekje...gjithmone hekuros me muzike ne vesh se skam nerva.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Vizitor Sun 13 Nov 2011 - 1:30

te rruhem ne mengjes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Nov 2011 - 2:11

Te qohem nga krevati hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Maksi Sun 13 Nov 2011 - 2:23

te haj dreke
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Free spirit Sun 13 Nov 2011 - 2:56

po pertoj sh te iki ne kurs C'far perton te besh ? 932981
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 13 Nov 2011 - 3:02

..te hyja por hyra ufff
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Durrsaku Sun 13 Nov 2011 - 3:03

te cohem e te bej nje kafe per vete
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Maksi Sun 13 Nov 2011 - 3:06

log out
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 13 Nov 2011 - 3:15

haha ta bej une per ty geeegge

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Durrsaku Sun 13 Nov 2011 - 3:39

te iki te blej cigare
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Klio Sun 13 Nov 2011 - 3:50

Kur me vjen ora per te ik ne kurs.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga kasperi Thu 24 Nov 2011 - 3:19

forte merzi e kam,ti laje enet apo troshat e bukes ti fshije pas drekes
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Klio Thu 24 Nov 2011 - 10:19

Kur jam ne gjume e me bie zilja e teles,pertoj shume te cohem.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Free spirit Thu 24 Nov 2011 - 10:20

Klio shkruajti:Kur jam ne gjume e me bie zilja e teles,pertoj shume te cohem.
kujt i thua, fle dhe 10 min te tjera deri sa me vjen mami e me berrtet. keto dit vetem me vones kam vajt ne shkoll (sorry)
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Klio Thu 24 Nov 2011 - 10:22

Lere se mua cdo dite gati ,shoferi mer ne tele se nuk kam dal akoma[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Maksi Thu 24 Nov 2011 - 10:22

te grij nje domate tani hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Free spirit Thu 24 Nov 2011 - 10:24

Klio shkruajti:Lere se mua cdo dite gati ,shoferi mer ne tele se nuk kam dal akoma[You must be registered and logged in to see this image.]
mire qe nuk e kam me transport celebrate005
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Mar 2012 - 19:39

Pertoj te laj enet dhe te gatuaj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Po pertoj .........

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 13:07

Po pertoj te ngrihem nga kompjuteri.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 13:21

...dhe une,eja te rrime te dy

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 18:11

po pertoj te cohem nga kompjuteri.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Emona Thu 15 Mar 2012 - 8:14

....me shkru tani ! :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Mar 2012 - 8:17

Me bo me honger :P


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Darius Thu 15 Mar 2012 - 8:21

po pertoj me lexuar nje program qe e kam ne provim te marten 5466
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 15 Mar 2012 - 8:22

...te semurem nga gripi :A
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Mar 2012 - 8:46

Po pertoj te vishem tani


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Arabela Thu 15 Mar 2012 - 8:56

te ngrihem te laj enet,,,hahahahahah
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Maksi Thu 15 Mar 2012 - 8:58

te bej nje dush
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Emona Thu 15 Mar 2012 - 9:36

Po pritoji me e lodh syt me lexu budallace qe me shiten si realista/e !! :P :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Maksi Thu 15 Mar 2012 - 10:12

te iki te flej
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Emona Thu 15 Mar 2012 - 11:24

...me fol!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Shkembi Thu 15 Mar 2012 - 11:27

...se spertoj me fol me ket

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Emona Thu 15 Mar 2012 - 11:27

..sdi ku me ja nis!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Shkembi Thu 15 Mar 2012 - 11:36

....mos perto,nise aty ku ndihesh me mire

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far perton te besh ? Empty Re: C'far perton te besh ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi