Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Inter fiton në “Marassi” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Inter fiton në “Marassi” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inter fiton në “Marassi”

2 posters

Shko poshtë

Inter fiton në “Marassi” Empty Inter fiton në “Marassi”

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Oct 2010 - 23:37

Fusha jo e mirë dhe gafa e portierit Eduardo i kanë dhënë fitoren 1-0 Interit në “Marassi” përballë Genoas.


Në pjesën e parë vendasit kanë qenë pothuajse gjatë gjithë kohës në sulm, por kanë shpërdoruar shumë raste. Atëherë kur pritej që 45 minutat e para të përfundonin në barazim pa gola, Sulej Muntari gjuan nga jashtë zonës dhe topi përfundon në rrjetë.

Edhe në pjesën e dytë vendasit tregohen më agresivë, por Luka Toni nuk u tregua konkret duke bërë që skuadra e Gasperinit të dalë pa asnjë pikë nga kjo ndeshje përballë tifozëve të saj.

Fiton kështu Interi, ekipi që nuk humbet terren në klasifikim, ndërkohë që Genoa mbetet në vendin 9 me 11 pikë.
Inter fiton në “Marassi” 94251 Inter fiton në “Marassi” 94251 Inter fiton në “Marassi” 94251 Inter fiton në “Marassi” 94251 Inter fiton në “Marassi” 94251 Inter fiton në “Marassi” 94251 Inter fiton në “Marassi” 94251 Inter fiton në “Marassi” 94251 Inter fiton në “Marassi” 94251 Inter fiton në “Marassi” 94251
Inter fiton në “Marassi” 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Inter fiton në “Marassi” 30l12rc Pytje & Përgjigje Inter fiton në “Marassi” 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inter fiton në “Marassi” Empty Re: Inter fiton në “Marassi”

Mesazh nga Anakonda Sun 8 Apr 2012 - 1:08

hajt mo suksese te metejshme Interistave Inter fiton në “Marassi” 3189159776

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi