Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sneijder: Jam pak anemik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sneijder: Jam pak anemik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sneijder: Jam pak anemik

Shko poshtë

Sneijder: Jam pak anemik Empty Sneijder: Jam pak anemik

Mesazh nga LaDescarada Fri 12 Nov 2010 - 5:51

Jashtë loje për Leccen, Wesley Sneijder ka shpjeguar, nga Hollanda, origjina e E-Mailit të tij. “5 minuta para intervalit në ndesjen kundër Brescias kam ndjerë dridhje trupi. Më pas në dhomat e zhveshjes më ra I fikët. Jam vizituar në Hollandë dhe kam rezultuar pak anemik”. Trekuartisti I Iterit më pas shpjegon, “Nuk është problem I rëndë, por thjesht stress fizik. Do të kasha nevojë për pak pushim por ndeshjet e ngjeshura nuk më lënë. Nuk mundem të bëj pushim”,përfundon hollandezi.

Sneijder: Jam pak anemik Wesley-Sneider-psd49388
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi