Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

+9
dajti modh
pexha
Arabela
Gjeto Gjetani
enigma
Prada
WebMaster
stralli
Єямєℓiиdå
13 posters

Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Dec 2010 - 14:09

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit.
Po lexoja diku rastesisht nje artikull per llojet e gjokseve te femrave dhe mu duk interesante dhe thashe ta publikoja ketu.
Femra lexoni me vemendje te madhe , dhe gjeni veten se ku jeni .
Meshkujt su ngelet vetem te lexojne . Shehtt mos beni zhurme se po "studiojne" shoqet .
Karakteristikat e femrave sipas gjoksit

GJOKSI I NGRITUR PERPJETE

Nje femer me nje gjoks te tille
ka nje tru shume te mprehte
dhe eshte e shkathet. Ajo
eshte e destinuar qe te fitoje
ne sektoret e larte te tregtise
dhe te biznesit.


GJOKS NE FORME DARDHE
Jane femra te zonja per te
mbajtur nen kontroll meshkujt
te cilet u interesojne
dhe qe i kane fort per
zemer. Ato kane nje jete
teper intensive seksuale.


GJOKS Ne FORME TREKENDESHI
Kjo femer eshte teper e
ndjeshme dhe e emancipuar.
Per kete lloj femre,
ne seks, asgje nuk eshte dhe
nuk duhet te jete e ndaluar.
Por kujdes: Tradheton!


GJOKS NE FORME MOLLE
Jane shume te levizshme, por
edhe shume inteligjente.
Paraqiten shpesh edhe me te
zgjuara se vete meshkujt me
te cilet zgjedhin te jetojne.
Jane sensuale.


GJOKSI I TIPIT PATELLXHAN
Jane mesuar qe ta kontrollojne
partnerin e tyre, derisa
ta kthejne ne nje skllav
te vertete te dashurise. Te
qendrosh me to, eshte nje
gje e kenaqshme kudo.GJOKS ME PERMASA TE MEDHA
Femrat me gjoks te tille jane
bujare dhe dominuese. E
duan seksin oral se tepermi
dhe ushtrojne gjithmone
pozicionin e misionarit
gjate te berit dashuri.GJOKS ME PERMASA TE VOGLA
Gjoksi i vogel eshte ai atyre
femrave te cilat e shkojne
jeten me llogari dhe
jane te afta qe te fshehin
ne çdo situate qellimet e
tyre te verteta.GJOKSI I BERE ME SILIKON
Jane zakonisht ato femra te
cilat nuk duan te ndertojne
familje dhe pjesa me e madhe
e tyre vuan nga probleme
serioze psikologjike, kryesisht
nga narcizmi.


Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Dec 2010 - 22:57

[smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]
hajde merre vesh celebrate015 celebrate015 celebrate015
hooohoo hooohoo hooohoo

nqs nuk gabohem [smile_1] [smile_1] [smile_1] 00027003 00027003 00027003 00027003
GJOKS NE FORME MOLLE
Jane shume te levizshme, por
edhe shume inteligjente.
Paraqiten shpesh edhe me te
zgjuara se vete meshkujt me
te cilet zgjedhin te jetojne.
Jane sensuale.

shume te veshtire e ka partneri me nje femer te zgjuar uahuahuahua hooohoo hooohoo hooohoo [smile_1] [smile_1] 00027003 00027003 00027003 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 4 Dec 2010 - 4:31

mire qeka puna... celebrate005 00027003 [smile_1] ...formenn e trekendeshit nuk e paskam degjuar.... mhmmmm1
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Vizitor Sat 4 Dec 2010 - 5:24

Ermelinda shkruajti:mire qeka puna... celebrate005 00027003 [smile_1] ...formenn e trekendeshit nuk e paskam degjuar.... mhmmmm1
qenke tradhetare me [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] hooohoo hooohoo hooohoo mhmmmm1
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Vizitor Sat 4 Dec 2010 - 7:38

uuffffffffff te gjitha me pelqejne .. 1posta
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 6 Dec 2010 - 13:05

Sorkadhja shkruajti:
Ermelinda shkruajti:mire qeka puna... celebrate005 00027003 [smile_1] ...formenn e trekendeshit nuk e paskam degjuar.... mhmmmm1
qenke tradhetare me [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] hooohoo hooohoo hooohoo mhmmmm1

Qyqa kush te tha oj goce... hooohoo u habita per ate forme se nuk kisha degjuar....se une nuk e them formen.. mireseerdheet
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga stralli Mon 6 Dec 2010 - 22:49

Bukurinë trupit të femrës ia shtonë edhe gjoksi,me rëndësi të ket gjoks të mirë dhe të butë tjerat si të vijn,të vijn...

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 55
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Vizitor Mon 6 Dec 2010 - 22:53

Ermelinda shkruajti:
Sorkadhja shkruajti:
Ermelinda shkruajti:mire qeka puna... celebrate005 00027003 [smile_1] ...formenn e trekendeshit nuk e paskam degjuar.... mhmmmm1
qenke tradhetare me [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] hooohoo hooohoo hooohoo mhmmmm1


Qyqa kush te tha oj goce... hooohoo u habita per ate forme se nuk kisha degjuar....se une nuk e them formen.. mireseerdheet

as une nuk i kisha degjuar geeegge geeegge [smile_1] [smile_1]
na nxori dhe pune per ti verejtur [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] 00027003 00027003
tradhetare nuk je,,,shaka bera mireseerdheet mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga stralli Tue 7 Dec 2010 - 1:09

Siq duket Luani i ka fut në siklet femrat e forumit....duke bërë komporacione me gjokset dhe karakteristikate e femrave sipas tyre.....

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 55
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga WebMaster Tue 7 Dec 2010 - 1:15

Vallai me ato qe luani ka sjell skan te bejne trupi femres eshte shum sensual por varet me shum se te shendoshes ka raste qe nuk i shkon nje gje e tille gjoksi eshte nje pjese e femres sensuale e ben femren shum sensuale 00027003


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga stralli Tue 7 Dec 2010 - 21:55

Sipas kësaj teorie mua më pëlqejnë ato me gjoks në formë të dardhës...mirpo ato që e kanë gjoksin në formë të pjeshkës,vallë, çfarë karakteristika mund ti kenë......?

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 55
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga WebMaster Wed 8 Dec 2010 - 0:00

Sipas teorise femra eshte e gjith sensuale me sa di une po thone qe me e shumta pelqejne ata qe jan me te dobeta edhe te mbushura forme dardhe apo pjeshke nganjehere stralli vallai ska te bej tek mashkulli sepse mashkulli ka lindur gjuetare edhe femra ka lindur preda e ti prandaj hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 18:46

stralli shkruajti:Siq duket Luani i ka fut në siklet femrat e forumit....duke bërë komporacione me gjokset dhe karakteristikate e femrave sipas tyre.....

stralli...

Po te them se nuk je shprehur aspak SAKTE.
Mendohu me mire shok i dashur here tjeter, para se te flasesh!

Me shume respekt nga Luani!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Prada Sat 15 Jan 2011 - 10:18

per qudi ket gjoksin tre kendesh nuk paskam takuar

egziston apo jo
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Vizitor Sat 15 Jan 2011 - 10:41

pasi paska debat dhe per gjoksit te femres dua te them dhe une mendimin tim femra sa easht pa lind ika gjoksat te forta dhe per nje mashukull asht knaqsi a forma e gjoksit un mendoj se jon te rumullakt te gjith vetum te vajzat e reja duket se ka dallime.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga enigma Sun 13 Mar 2011 - 23:04

Valla sicilla form e gjiksit osht seksi dhe jep knaqi me i kshyr po lene me i prek mos t'foli,
E qeto trekansh ma kap menja jan gjiksat e femnave mas 60 vjet se qater me kon te mdhoja mrin derite kthiza dhe morin form trekonçe
00027003
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga enigma Sun 13 Mar 2011 - 23:30
Kuku per qeter sen po u folka ko,jon rena krit qito analiza per karakeristikat!sicilla femen osh nisoj kur osh ne pytje seksi mire,sko lidhje se si i ko po si e knoq.
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Gjeto Gjetani Mon 14 Mar 2011 - 3:47

......Mua me çmendin ato me gjoks ne forme te molles....
te cilat i pershendes nga zemra......

U cmenda, po lidhmeni,
Te mikesha shpimeni;
Ajo di te beje magji
Me mollet qe ka ne gji.

Tek dy mollet zgjidhmeni
Siper mikes hidhmeni
Te me ktheje me magji
Nga te çmendur ne njeri.

:990210: :0DQNbaIoEb:
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Arabela Mon 14 Mar 2011 - 3:51

enigma shkruajti:Valla sicilla form e gjiksit osht seksi dhe jep knaqi me i kshyr po lene me i prek mos t'foli,
E qeto trekansh ma kap menja jan gjiksat e femnave mas 60 vjet se qater me kon te mdhoja mrin derite kthiza dhe morin form trekonçe
00027003
qesh qesh qesh qesh te pelqen te prekesh gj... femrash enigma??? qesh qesh qesh qesh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga enigma Mon 14 Mar 2011 - 3:53

Wauuuuu sa erotiçki e ki pershkru deshiren. 00027003


Qetu e pata per Gjeton. celebrate005


Edituar për herë të fundit nga enigma në Mon 14 Mar 2011 - 3:59, edituar 1 herë gjithsej
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga pexha Mon 14 Mar 2011 - 3:56

me te mirate jn atio qe muje me i ledhatu
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga enigma Mon 14 Mar 2011 - 3:56

Arabela shkruajti:
enigma shkruajti:Valla sicilla form e gjiksit osht seksi dhe jep knaqi me i kshyr po lene me i prek mos t'foli,
E qeto trekansh ma kap menja jan gjiksat e femnave mas 60 vjet se qater me kon te mdhoja mrin derite kthiza dhe morin form trekonçe
00027003
qesh qesh qesh qesh te pelqen te prekesh gj... femrash enigma??? qesh qesh qesh qeshPo kum prek valla ene hala preki se i mar nrengel .
(Radiografi.)
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga pexha Mon 14 Mar 2011 - 3:57

kuku qka po dika kjo
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Arabela Mon 14 Mar 2011 - 4:06

enigma shkruajti:
Arabela shkruajti:
enigma shkruajti:Valla sicilla form e gjiksit osht seksi dhe jep knaqi me i kshyr po lene me i prek mos t'foli,
E qeto trekansh ma kap menja jan gjiksat e femnave mas 60 vjet se qater me kon te mdhoja mrin derite kthiza dhe morin form trekonçe
00027003
qesh qesh qesh qesh te pelqen te prekesh gj... femrash enigma??? qesh qesh qesh qeshPo kum prek valla ene hala preki se i mar nrengel .
(Radiografi.)
kuptoj qe ta do puna ,por a nuk ke siklet enigma?
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga pexha Mon 14 Mar 2011 - 4:08

kjo kuka shume e ndishma se veq bute po prek
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga dajti modh Mon 14 Mar 2011 - 4:12

kjo me forme trekendeshi si do jete 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga enigma Mon 14 Mar 2011 - 4:22

Arabela shkruajti:
enigma shkruajti:
Arabela shkruajti:
enigma shkruajti:Valla sicilla form e gjiksit osht seksi dhe jep knaqi me i kshyr po lene me i prek mos t'foli,
E qeto trekansh ma kap menja jan gjiksat e femnave mas 60 vjet se qater me kon te mdhoja mrin derite kthiza dhe morin form trekonçe
00027003
qesh qesh qesh qesh te pelqen te prekesh gj... femrash enigma??? qesh qesh qesh qeshPo kum prek valla ene hala preki se i mar nrengel .
(Radiografi.)
kuptoj qe ta do puna ,por a nuk ke siklet enigma?


Jo xhanem jom bo njohit,ama siklet kom kur duhet naj bur me prek. qesh

Dojti qito trekonshe jon gjikset e gjysheve paramendo voret likura dhe mer formen e trekonshitEdituar për herë të fundit nga enigma në Mon 14 Mar 2011 - 4:34, edituar 1 herë gjithsej
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga dajti modh Mon 14 Mar 2011 - 4:27

enigma shkruajti:

Dojti qito trekonshe jon gjikset e gjysheve paramendo voret likura dhe mer formen e trekonshit[/b]

..
eeeeuuuuuu trekondeshin e disha ne vend tjeter 00027003 00027003 00027003 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga tironse Wed 16 Mar 2011 - 11:40

GJOKS ME PERMASA TE MEDHA
Femrat me gjoks te tille jane
bujare dhe dominuese. E
duan seksin oral se tepermi
dhe ushtrojne gjithmone
pozicionin e misionarit
gjate te berit dashuri.


qesh qesh qesh so e vertet pjesa e fundit jane te shume aneshe e su pelqe vetem musionarja
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 16 Mar 2011 - 11:52

Edhe forme patellxhani paska???
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Mar 2011 - 12:15

Ermelinda qa ska yllo sot me kirurgji qa nuk do vazhdojne te boj dynjoja vallai haha


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga tironse Wed 16 Mar 2011 - 12:16

Ermelinda shkruajti:Edhe forme patellxhani paska???

qesh qesh qesh ka ri ka ene forme speci te mushm po deshe gje qesh qesh qesh qesh qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Ajo goca Sat 26 Mar 2011 - 20:39

tironse shkruajti:
Ermelinda shkruajti:Edhe forme patellxhani paska???

qesh qesh qesh ka ri ka ene forme speci te mushm po deshe gje qesh qesh qesh qesh qesh qesh


qesh qesh qesh qesh qesh Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... 426788 Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... 426788 Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... 426788
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Emona Sat 26 Mar 2011 - 21:43

qesh qesh qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Arabela Sun 27 Mar 2011 - 0:32

si beni dhe juve,,sikur jane te verteta :study: :study:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Dec 2014 - 1:19

GJOKS Ne FORME TREKENDESHI
Kjo femer eshte teper e
ndjeshme dhe e emancipuar.
Per kete lloj femre,
ne seks, asgje nuk eshte dhe
nuk duhet te jete e ndaluar.
Por kujdes: Tradheton! hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat e femrave sipas gjoksit... Empty Re: Karakteristikat e femrave sipas gjoksit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi