Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kasilas: Mesi më i miri,”Topi i Artë” për një spanjoll People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kasilas: Mesi më i miri,”Topi i Artë” për një spanjoll People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kasilas: Mesi më i miri,”Topi i Artë” për një spanjoll

2 posters

Shko poshtë

Kasilas: Mesi më i miri,”Topi i Artë” për një spanjoll Empty Kasilas: Mesi më i miri,”Topi i Artë” për një spanjoll

Mesazh nga Emona Tue 14 Dec 2010 - 1:16

Portieri i Real Madridit, Iker Kasilas, ka shprehur mendimin e tij se kujt duhet t’i takojë “Topi i Artë”. Në rrethin e ngushtë për këtë çmim janë tre futbollistët e Barcelonës: Çavi Hernandez, Andres Iniesta dhe Lionel Mesi. “Të tre janë futbollistë të shkëlqyeshëm, por të jem i sinqertë, unë do të votoja për Çavin dhe Iniestën. Shpresoj të mos zemërohet Mesi për këto fjalë. Mesi është më i miri në botë, por unë nuk do të dëshiroja që ai të fitojë çmimin”, ka thënë Kasilas për gazetën “Marca”. Edhe vetë portieri i Realit ishte në mesin e kandidatëve për këtë çmim, por nuk arriti të gjenden në rrethin e ngushtë. “Jam i dëshpëruar që nuk u gjenda në mesin e finalistëve”, ka theksuar portieri i kombëtares spanjolle. Sa i përket humbjes bindëse nga Barcelona (0:5) në kuadër të kampionatit spanjoll, Kasilas nuk ka dashur të flasë shumë për atë ndeshje. “Ishte vetëm njëra nga humbjet”, është shprehur shkurt portieri i Realit.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kasilas: Mesi më i miri,”Topi i Artë” për një spanjoll Empty Re: Kasilas: Mesi më i miri,”Topi i Artë” për një spanjoll

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 19:30

Messi,sepse e meriton ndersa ai kembethati i realit ta mbaj gojen kur te flase per kampinonin e kampioneve.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi