Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Where did you learn the English Language?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Where did you learn the English Language?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Where did you learn the English Language?!

+11
Lolita
dajti modh
Docteur
Golden
Arabela
BlEro25
Daku
Leo_uk
Єямєℓiиdå
LaDescarada
Poeti Dhimbjes
15 posters

Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 24 Dec 2010 - 2:44

Where did you learn the English Language?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Dec 2010 - 5:54

well, i learned it at school, when I was in 5th grade and also while watching movies on TV
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 25 Dec 2010 - 5:14

School since 3 grade
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Leo_uk Wed 30 Mar 2011 - 10:33

Albania, school .. i was good at it, but later lost interest..
still remember my english teacher back in Albania writing on classroom board with a white chock and saying; Class repeat after me " Thisss iss a carrrr" .... still makes me giggles qesh qesh

after that i learned in Belgium, my ex a belgium girl and we only talked in english.. hmm great times!!
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Daku Wed 30 Mar 2011 - 10:37

First at School than for two years at Winsdom Oxford University Tirane .
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga BlEro25 Wed 30 Mar 2011 - 10:38

In England college
BlEro25
BlEro25
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 233
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Arabela Wed 30 Mar 2011 - 23:24

at school geeegge geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Golden Mon 18 Apr 2011 - 1:00

Leo_uk shkruajti:
still remember my english teacher back in Albania writing on classroom board with a white chock and saying; Class repeat after me " Thisss iss a carrrr" .... still makes me giggles Where did you learn the English Language?! 398758 Where did you learn the English Language?! 398758


I lol'd so hard Where did you learn the English Language?! 398758 Where did you learn the English Language?! 398758 Where did you learn the English Language?! 398758 Where did you learn the English Language?! 398758 Where did you learn the English Language?! 398758 Where did you learn the English Language?! 398758 Where did you learn the English Language?! 398758

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 18 Apr 2011 - 1:08

I have learned at school as well...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Docteur Tue 10 May 2011 - 5:19

i have learned at school long time ago
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga dajti modh Tue 10 May 2011 - 6:07

in the street..
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Docteur Tue 10 May 2011 - 7:02

street fighter :)
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Lolita Tue 10 May 2011 - 7:15

in the school
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga dajti modh Tue 10 May 2011 - 7:32

job side


Edituar për herë të fundit nga dajti modh në Mon 5 Sep 2011 - 4:31, edituar 1 herë gjithsej
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Lolita Tue 10 May 2011 - 7:33

school
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Hera Wed 22 Jun 2011 - 1:55

in the Britannica elt,...(courseeeeeeeeeeeee)
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Quku Mon 4 Jul 2011 - 4:46

in my room with my ex girl friend hophooopi
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga EpiKada Mon 5 Sep 2011 - 3:28

At school since 4 grade then as Uncle Leo -uk i remember when we joked with my friends

What is this ??

gomari policis :P
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Oct 2014 - 23:43

I learn English
in an elementary school and one year of a pot

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga dajti modh Thu 30 Oct 2014 - 17:32

New York
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where did you learn the English Language?! Empty Re: Where did you learn the English Language?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi