Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I like . . .       - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I like . . .       - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I like . . .

+19
T_o_n_i
Hera
tironse
Maksi
Katniss
dajti modh
Atin@
bobi 10
Alberti
**Jeta**
Amazone
kasperi
leta
"KengaIme"
Leo_uk
Єямєℓiиdå
Aristogata
Poeti Dhimbjes
LaDescarada
23 posters

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty I like . . .

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Dec 2010 - 5:57

First topic message reminder :

Continue the sentence...

Example: I like horror movies
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë


I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Jan 2011 - 13:29

sweet girl from PRISHTINA .................
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga **Jeta** Wed 5 Jan 2011 - 13:29

I like my baby,because hi is my everythink in my life.... celebrate005
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Jan 2011 - 13:31

love you honey
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Alberti Thu 6 Jan 2011 - 8:24

I like this forum. mireseerdheet

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Vizitor Thu 6 Jan 2011 - 8:33

i like to be quiet hophooopi geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 6 Jan 2011 - 10:56

...silenc
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga bobi 10 Thu 6 Jan 2011 - 11:02

you celebrate005 0000


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga **Jeta** Thu 6 Jan 2011 - 11:38

I like my family ........
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 6 Jan 2011 - 12:04

...rain
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga LaDescarada Mon 24 Jan 2011 - 7:37

i like to fullfil my dreams
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 3 Feb 2011 - 3:16

...Shkurte Fejza
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Feb 2011 - 4:43

... the moment's that I pass every day in this forum.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga LaDescarada Thu 17 Feb 2011 - 3:58

i like the way u lie 00027003
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 17 Feb 2011 - 4:09

... poetries.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga LaDescarada Thu 17 Feb 2011 - 4:11

reading books
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 17 Feb 2011 - 4:13

... Albanian folk music.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 15 Mar 2011 - 1:18

This sunny beautiful day
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga LaDescarada Sat 2 Apr 2011 - 5:04

everything that makes me laugh
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:09

i like 21+ music :D
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 5:18

i like joke
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Katniss Sat 2 Apr 2011 - 5:22

I like my environment....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga LaDescarada Sat 2 Apr 2011 - 5:23

i like ardian bujupis way of singing
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:24

i like Shpat Kasapi kur ai singing and dancing :P
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Katniss Sat 2 Apr 2011 - 5:25

Atin@ shkruajti:i like Shpat Kasapi kur ai singing and dancing :P

hahahahahahah

I like Atina,she's funny.... celebrate005 celebrate005
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga LaDescarada Sat 2 Apr 2011 - 5:25

Atin@ shkruajti:i like Shpat Kasapi kur ai singing and dancing :P

hahaha i like atinas english :scratch:
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 5 Apr 2011 - 4:36

I like purple color
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Katniss Tue 5 Apr 2011 - 8:15

I like "The Pianist"
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 6 Apr 2011 - 9:28

Silence
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Katniss Wed 6 Apr 2011 - 9:29

I like the walks by the lake....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga LaDescarada Wed 6 Apr 2011 - 10:11

i like music
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Maksi Wed 6 Apr 2011 - 10:11

i like the best my friend
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga dajti modh Wed 6 Apr 2011 - 10:13

i like rice
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga **Jeta** Wed 6 Apr 2011 - 10:14

I like moonlight in this night....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga tironse Wed 6 Apr 2011 - 10:15

i like dridhe like boje trike qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 6 Apr 2011 - 10:16

I like if you would calm down a little bit...i would be good
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga dajti modh Wed 6 Apr 2011 - 10:16

i like buk fike qesh qesh celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Maksi Wed 6 Apr 2011 - 10:18

i like birra tirana
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga LaDescarada Wed 6 Apr 2011 - 11:10

i like making people laugh
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 28 Apr 2011 - 2:28

I like to write the feelings that I have in my heart.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Hera Thu 28 Apr 2011 - 4:16

i like my dog
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I like . . .       - Faqe 2 Empty Re: I like . . .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi