Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Wish something to someone for this New Year... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Wish something to someone for this New Year... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wish something to someone for this New Year...

5 posters

Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 31 Dec 2010 - 13:59

In this topic everyone of you, can make a wish to anyone, for the beginning of this Ne Year 2011...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 31 Dec 2010 - 14:14

I wish to all of you members of this forum, all the best in the life...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 1 Jan 2011 - 0:33

..happiness for u
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Vizitor Sat 1 Jan 2011 - 2:49

best wishes for you <3 sweetheart :gocebukur:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 1 Jan 2011 - 5:48

... good health.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Vizitor Sat 1 Jan 2011 - 5:52

happy new year saimiri celebrate005 0000000
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 1 Jan 2011 - 7:08

The same to you Sorkadhe...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 1 Jan 2011 - 12:16

..win the lottary.. mireseerdheet
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 1 Jan 2011 - 12:17

Thanx, because I did play it last night, but really I have foget to check the wining number's...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 2 Jan 2011 - 1:20

I did play as well butu I never win lol

I wish him what his heart desires
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 2 Jan 2011 - 1:22

I didn't win nothing as well, as usual unlucky.

I wish you to have a very nice day.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga LaDescarada Sun 2 Jan 2011 - 9:11

i wish u all the best!!
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 2 Jan 2011 - 11:13

..luck
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Leo_uk Sun 2 Jan 2011 - 11:23

...love
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 2 Jan 2011 - 12:34

..money
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 12:45

MEGA MILION mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 5 Jan 2011 - 13:29

I wish you the most important thing, to fulfill your desires, because when a person has what he wanted, he is cheerful, healthy and full of joy
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Jan 2011 - 13:34

met you....baby
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Anakonda Fri 19 Oct 2012 - 23:22

I'm talking about 2013 .... I want this year to start all over ie to msoj as more schools although not naj change in mood

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wish something to someone for this New Year... Empty Re: Wish something to someone for this New Year...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi