Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat numra i pershtaten antarit siper teje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat numra i pershtaten antarit siper teje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

+17
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
Selda
Gata
T_o_n_i
Arabela
Anila
enis
Katniss
WebMaster
Amazone
Albert
Emona
Darius
kasperi
Bukurosh-Djal
Prada
21 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Prada Tue 11 Jan 2011 - 13:07

1. Te Dua

2. Te pelqej

3. Serjoz

4. Budall

5.i-e ndjeshem

6. Besnik-e

7. Te urrej

8. Romantik-e

9. Nuk ndryshon kurr

10. Asnjehere smund te jet si ty

11. Bën per shoqerin

12. I Merzitshem

13. I Paharruar

14. Ipa Diciplinuar

15. Mikprites-e

14.Rrugaq

15.Te Bën perveti

16. Tradhtar-e

17. Ndershem-e

18. Genjeshtar-e

19. Duhanpirs-e

20. nuk flën naten


nga tegjith keta numra- emra 15 duhet i thoni per antarin lar teje

me respekt PRADA
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 Jan 2011 - 13:38

Prada shkruajti:1. Te Dua

2. Te pelqej

3. Serjoz

4. Budall

5.i-e ndjeshem

6. Besnik-e

7. Te urrej

8. Romantik-e

9. Nuk ndryshon kurr

10. Asnjehere smund te jet si ty

11. Bën per shoqerin

12. I Merzitshem

13. I Paharruar

14. Ipa Diciplinuar

15. Mikprites-e

14.Rrugaq

15.Te Bën perveti

16. Tradhtar-e

17. Ndershem-e

18. Genjeshtar-e

19. Duhanpirs-e

20. nuk flën naten


nga tegjith keta numra- emra 15 duhet i thoni per antarin lar teje

me respekt PRADA1.Serioz


2.Romantik hahaha

3.Besnik

4.Ben per shoqerin :tokeee:

5.Mikprites

6i Paharruar

7.ndershem

8.nuk flen naten


ke then shum 15 nr apo emra per te then.. Cilat numra i pershtaten antarit siper teje 932981 po te ishin 50 apo 60 nr do ishte ok per ti then 15 por kshtu eshte e pamundur sepse caku do bije i njojt per te gjith mendoj kshtu ,, rrespekte per temen un i thash vetem 8.memir do ishte ti thonim nga 3-deri 5 nr /emra :nuk e di,:
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 Jan 2011 - 13:41

S'po dij a e kam kuptuar mir temen nese jo..kerkoj falje (Mos ke then qe nga vetja ti qesim edhe disa tjer )apo eshte ok kjo qe un kam then ..me (Shpjego)Pak.. Cilat numra i pershtaten antarit siper teje 932981
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Jan 2011 - 21:18

7 [smile_1] [smile_1] [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Jan 2011 - 21:29

9

11
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Jan 2011 - 21:45

5 6 20
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Jan 2011 - 22:00

5
6
8
9
11
13
15
17
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Jan 2011 - 22:10

3 15 19
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga kasperi Tue 11 Jan 2011 - 22:25

1 6 8
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Jan 2011 - 22:27

7 10 13
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Darius Tue 11 Jan 2011 - 22:40

1..8..20..
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Emona Tue 11 Jan 2011 - 22:52

8,3,11,9 [You must be registered and logged in to see this image.]


Edituar për herë të fundit nga EmoNa në Tue 11 Jan 2011 - 23:39, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : edit)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Darius Tue 11 Jan 2011 - 23:35

EmoNa shkruajti:8,3,11,9 [You must be registered and logged in to see this image.]
ate 4 sikur ta beje 3 :lol!: :lol!:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Emona Tue 11 Jan 2011 - 23:41

[You must be registered and logged in to see this image.] DO me falesh Yllo Gabim E kom Shkruu. [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Jan 2011 - 23:43

Eshte NJESHE. mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Albert Tue 11 Jan 2011 - 23:45

6
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Emona Tue 11 Jan 2011 - 23:45

6

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Albert Tue 11 Jan 2011 - 23:46

3 6 8
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Darius Tue 11 Jan 2011 - 23:48

EmoNa shkruajti: [You must be registered and logged in to see this image.] DO me falesh Yllo Gabim E kom Shkruu. [You must be registered and logged in to see this image.]
te lutem yllo shaka po beja tytepuuth tytepuuth tytepuuth
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Emona Tue 11 Jan 2011 - 23:58

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

8.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga kasperi Tue 11 Jan 2011 - 23:59

13
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Amazone Wed 12 Jan 2011 - 0:01

8
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Albert Wed 12 Jan 2011 - 0:14

3 6
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga WebMaster Wed 12 Jan 2011 - 0:46

5.i-e ndjeshem


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Emona Wed 12 Jan 2011 - 1:11

9-Nuk Ndryshon Kurr. [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Darius Wed 12 Jan 2011 - 1:13

3 tytepuuth
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Emona Wed 12 Jan 2011 - 1:16

10 [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Vizitor Wed 12 Jan 2011 - 1:21

20
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Emona Wed 12 Jan 2011 - 1:22

[smile_1][smile_1][smile_1]!

ska Numer per ty:P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Vizitor Wed 12 Jan 2011 - 1:25

pse skaaa

prap 20 se veq endrra shef nuk fle kjo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Emona Wed 12 Jan 2011 - 1:28

18... praaaaa :L)[smile_1]

Nuk endrroj po jetoj ralitetin

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Vizitor Wed 12 Jan 2011 - 1:31

pse 18 sa keqe qe je boo ahahha


19
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Emona Wed 12 Jan 2011 - 1:38

Hahaha 19 s'ja Ke qellu Hiq. [You must be registered and logged in to see this image.]

18 Prap Kot Per qefin tim.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Prada Thu 10 Mar 2011 - 5:26

Prada shkruajti:

6. Besnik-e


8. Romantik-e

9. Nuk ndryshon kurr

20. (nuk flën naten)
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Katniss Thu 10 Mar 2011 - 5:29

3. Serjoz
6. Besnik-e
15. Mikprites-e
17. Ndershem-e
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Prada Thu 10 Mar 2011 - 5:31


8. Romantik-e
10. Asnjehere smund te jet si ty
15. Mikprites-e
17. Ndershem-e
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga enis Thu 10 Mar 2011 - 5:51

2...6..11
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Anila Thu 10 Mar 2011 - 5:54

11. Bën per shoqerin

17. Ndershem-e

19. Duhanpirs-e

Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Arabela Thu 10 Mar 2011 - 8:11

mbase nr 3 se nuk e njoh dhe aq mire 432965
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga T_o_n_i Thu 10 Mar 2011 - 8:12

68
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat numra i pershtaten antarit siper teje Empty Re: Cilat numra i pershtaten antarit siper teje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi