Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
How many day's do you work in a week? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
How many day's do you work in a week? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

How many day's do you work in a week?

3 posters

Shko poshtë

How many day's do you work in a week? Empty How many day's do you work in a week?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 15 Jan 2011 - 3:25

In one week, how many day's do you work?
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

How many day's do you work in a week? Empty Re: How many day's do you work in a week?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 15 Jan 2011 - 3:26

Usually I work six days, but sometimes even seven days.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

How many day's do you work in a week? Empty Re: How many day's do you work in a week?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 15 Jan 2011 - 3:58

Mon-Fri 8am-5pm...Sat 8am-2pm...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

How many day's do you work in a week? Empty Re: How many day's do you work in a week?

Mesazh nga Vizitor Sat 15 Jan 2011 - 4:17

one day
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

How many day's do you work in a week? Empty Re: How many day's do you work in a week?

Mesazh nga LaDescarada Mon 24 Jan 2011 - 7:36

i'm not working cuz i'm studying
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

How many day's do you work in a week? Empty Re: How many day's do you work in a week?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi