Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga P-m-G People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga P-m-G People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje nga P-m-G

+3
WebMaster
Golden
P-m-G
7 posters

Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga P-m-G Thu 3 Feb 2011 - 13:26

Pershendetje! Une jam P-m-G, ne forum me ftoi X-pIM GoLd! Shpresoj te kaloj bukur me ju!
Per me shume, shohim me vone ........!
P-m-G
P-m-G
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : freiburg
Postime Postime : 2
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/02/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : futboll

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga Golden Thu 3 Feb 2011 - 13:27

P-m-G shkruajti:Pershendetje! Une jam P-m-G, ne forum me ftoi X-pIM GoLd! Shpresoj te kaloj bukur me ju!
Per me shume, shohim me vone ........!

Hahahaha lol Mire se erdhe! [You must be registered and logged in to see this image.] Kalofsh sa memire ketu!p.s. Sa me shume ngacmoj vajzat [You must be registered and logged in to see this image.] :lol!:

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 13:28

P m G ...Pseodonim i ngjashe me x pim gold mire se erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne mesin tone me rrespekt Klea
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga P-m-G Thu 3 Feb 2011 - 13:40

flm X-pIM GoLd edhe klea me vje mir qe jam ne mesin tuaj shpersojm se do kalojm sa me bukur !
P-m-G
P-m-G
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : freiburg
Postime Postime : 2
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/02/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : futboll

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 13:41

Patjeter mos ki dyshim je si ne shtepine tende celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga Golden Thu 3 Feb 2011 - 13:58

P-m-G shkruajti: flm X-pIM GoLd edhe klea me vje mir qe jam ne mesin tuaj shpersojm se do kalojm sa me bukur !

Patjeter! Veq mos harro cka te thash me heret edhe mire te shkon [You must be registered and logged in to see this image.] :lol!: :lol!:

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga Emona Fri 4 Feb 2011 - 1:54

Pershendetje Ty... Mire Se Na erdhe Kalofsh mire Mesin Tone.

P.S Zhl Mos E meso Per Keq Djalin Qyy... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 4 Feb 2011 - 8:17

Mire se erdhe P m G
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga Ajo goca Fri 4 Feb 2011 - 8:20

Mire se erdhe shoku i pimit 00027003
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Feb 2011 - 8:20

mire se erdhe e ja kalofsh bukur...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 18:38

rose53 mireserdhe...............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga P-m-G Empty Re: Pershendetje nga P-m-G

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi