Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Madre uccide figlio di 4 anni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Madre uccide figlio di 4 anni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Madre uccide figlio di 4 anni

2 posters

Shko poshtë

Madre uccide figlio di 4 anni Empty Madre uccide figlio di 4 anni

Mesazh nga WebMaster Tue 21 Jul 2009 - 7:15

ANSA) MILANO, 20 LUG - E' stata arrestata la donna di 36 anni che nel pomeriggio ha ucciso il proprio bambino di 4 anni a Parabiago, nel milanese. La donna soffre di depressione. Secondo alcune indiscrezioni, era in cura. La donna e' impiegata in un'impresa privata nel Milanese mentre il marito Matteo, ricopre un ruolo dirigenziale in un'impresa di Milano. ''La donna e' in stato di choc'', spiegano gli investigatori e non ha parlato. L'unica cosa che e' emersa al momento sono i problemi depressivi.
Madre uccide figlio di 4 anni 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Madre uccide figlio di 4 anni 30l12rc Pytje & Përgjigje Madre uccide figlio di 4 anni 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Madre uccide figlio di 4 anni Empty Re: Madre uccide figlio di 4 anni

Mesazh nga Aristogata Tue 21 Jul 2009 - 8:28

:habit: depresioni eshte dicka shkatrruese me pasoja tragjike si ne rastin e mesoperm


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Madre uccide figlio di 4 anni Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi