Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Harrova te te them ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Harrova te te them ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harrova te te them !

+44
Malsori
Neta E
Next
Anakonda
Mistreci_VL
EMI
Shkembi
CuN@BosS/
Free spirit
esmerina
Endry
Docteur
Daku
Dita
Darius
Yulia
Katniss
Leo_uk
LaDescarada
Alberti
Maksi
Arabela
eGo0sTyle
mona
Aяtємιѕα
EpiKada
Dori_sweet
Durrsaku
pexha
Yll Qielli
Poeti Dhimbjes
kasperi
enigma
Gjeto Gjetani
Amazone
T_o_n_i
Єямєℓiиdå
Emona
dajti modh
AlBora
Binni
Albert
bobi 10
WebMaster
48 posters

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Harrova te te them !

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Feb 2011 - 7:55


Tema eshte shum e thjeshte duke filluar me fjaline Harrova te te them ---------


Harrova te te them ..se jeta vazhdon ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga bobi 10 Sat 5 Feb 2011 - 7:57

mirembrema
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Feb 2011 - 8:00

Te kam xhan bobush hopphopp 000
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Feb 2011 - 8:00

harrova te te them qe sillesh kendshem 432965
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga bobi 10 Sat 5 Feb 2011 - 8:01

se me kish marr malli per ty cupke
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Feb 2011 - 8:02

se une kam mall gjithnje geeegge geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga bobi 10 Sat 5 Feb 2011 - 8:05

se dua te te perqafoj
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Albert Sat 5 Feb 2011 - 8:33

mirembrema
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Binni Sat 5 Feb 2011 - 8:38

te them se jam shum merzitshum merzitje shume
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Albert Sat 5 Feb 2011 - 8:39

mos u merzit
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga AlBora Sat 5 Feb 2011 - 10:06

se kam gjume gjumashi
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Albert Sat 5 Feb 2011 - 10:07

AlBora shkruajti:se kam gjume gjumashi
Gjume te embel
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Feb 2011 - 10:11

Se me merzisin injoranca mua shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Albert Sat 5 Feb 2011 - 10:12

se injorant ka shume ooooooooo me bollek
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Feb 2011 - 10:13

sa me merzitin njerzit si se mbajn sekretin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Feb 2011 - 10:14

flm per driten qe sjell ne mendjen dhe zemren time :gocebukur: :gocebukur:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga bobi 10 Sat 5 Feb 2011 - 10:15

me iken,edhe serish harrova


valle vjen nga prezenca juaj.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga dajti modh Sat 5 Feb 2011 - 10:16

harrova te te them se po te prisja 432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Albert Sat 5 Feb 2011 - 10:16

Mire se na erdhi more
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Emona Wed 9 Feb 2011 - 2:53

Harova te them...Me duket qe ka ndryshuar diqka,Dhe eshte Cudiiiiiiiiiiii.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 9 Feb 2011 - 2:57

...se kam frike te afrohem...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 3:00

Harrova te te them ....Shum gjera po spo ti them me mire
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Emona Wed 9 Feb 2011 - 3:03

...Se gjdo Dit e meshum I njoh Njerzit se si Jan ne te vertet. [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Feb 2011 - 3:11

hej ti puci puci me mua
jo ska puci puci te dua  Harrova te te them ! 426788  Harrova te te them ! 426788 celebrate015 celebrate015 00027003 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 3:12

qesh Don kafe moj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Feb 2011 - 3:14

Klea shkruajti: qesh Don kafe moj
kam nevoje gjysme ore gjume ,,,per kafe urdherome me vone shpirti celebrate005 celebrate005
se ja ku na doli pune e shpirtit prape ketu  Harrova te te them ! 426788  Harrova te te them ! 426788 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 3:19

qesh Hahaha moj shpirti zemra hahahaha komshite do thone po kjo ore hahahaha me keto fjale te embla gocave hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Feb 2011 - 3:24

Klea shkruajti: qesh Hahaha moj shpirti zemra hahahaha komshite do thone po kjo ore hahahaha me keto fjale te embla gocave hahaha
mos e caj koken fare se jam natyre e dashur ndaj i perdor keto fjale ,,,se ndryshe kurre me celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 3:25

Une i fus mendje te lehte ori hahaha

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Feb 2011 - 3:28

je goce flori,,une per vete se te tjeret nuk e di ,,kam pershtypje sinqerisht te shkelqyera per ty tytepuuth tytepuuth 000000000
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 3:30

Edhe un te falenderoj sepse ne momentin me te veshtire qe kisha me dhe shpatullat e tuaja te derdhja merzine time gje qe shum pak e bejne te falenderoj sepse je me te vertet shum e dashur edhe shum e zgjuar rrespekte nga une falmindetir shume tytepuuth
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Feb 2011 - 7:11

Klea shkruajti:Edhe un te falenderoj sepse ne momentin me te veshtire qe kisha me dhe shpatullat e tuaja te derdhja merzine time gje qe shum pak e bejne te falenderoj sepse je me te vertet shum e dashur edhe shum e zgjuar rrespekte nga une falmindetir shume tytepuuth

te perqafoj shume dhe une ty nen ngrohtesine e ketyre fjaleve te tua :puthje: :puthje: :puthje:
bej cmundem por me shume deshire geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga dajti modh Wed 9 Feb 2011 - 7:15

dhe pak dhe shkoi dimri ....................pranvera po vjen ngadale :28337:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Feb 2011 - 7:21

qe pranvera do na ngroh me diell dhe do na e zbukuroj vendin me lule e hapesiren me cicerima zogjesh trendafila trendafila
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 7:23

Te kam xhan hopphopp
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Feb 2011 - 7:24

qe te kam shoqe te mire tytepuuth tytepuuth hophooopi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 7:25

Qe je shum e thjeshte hopphopp
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga dajti modh Wed 9 Feb 2011 - 7:25

se te kam xhan tytepuuth
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Feb 2011 - 7:27

se gezohem kur gezoni juve trendafila trendafila
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga dajti modh Wed 9 Feb 2011 - 7:28

edhe ty siper 432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Harrova te te them ! Empty Re: Harrova te te them !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi