Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te qaj ... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te qaj ... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dua te qaj ... ...

+17
Labja
era85
Anakonda
Maksi
Arabela
Docteur
Durrsaku
Alberti
Prada
**Jeta**
Emona
Єямєℓiиdå
bobi 10
WebMaster
Yll Qielli
kasperi
Poeti Dhimbjes
21 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 28 Feb 2011 - 3:40

Dua te qaj ... ...

Perfundojeni fjaline e mesiperme te mbetur pergjysem me fjalet tuaja.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 28 Feb 2011 - 3:41

... dhe t'a derdh njehere e mire kete lot te hidhur qe me eshte strehuar pas syve.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga kasperi Mon 28 Feb 2011 - 10:12

dua te qaj qe ta nzjerre mllefin nga brendesia qe kam :qajjjjjj:
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 28 Feb 2011 - 11:18

... dhe me lot te ujis gjithnje kujtimin tend perjete.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Yll Qielli Mon 28 Feb 2011 - 11:21

po qajn burrat o cbeni keshtu qesh qesh
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Feb 2011 - 11:21

Te qaj te uleras kete merzi qe kam lot


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 28 Feb 2011 - 11:23

... dhe t'i derdh lotet qe me jane shendrruar ne helm.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga bobi 10 Mon 28 Feb 2011 - 11:53

,,,,,,,,,,, por nuk dalin lotet edhe pse thojne


Qenke shpirt derr 00027003


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 28 Feb 2011 - 12:02

...skam ndermend te qaj se boll kam qare.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 28 Feb 2011 - 14:29

Dua te qaj, sa here qe kujtoj ato kohe.
Sa here qe malli, shpirtin m'a pushton.
Dua te qaj, per fatin qe paskam patur.
Per jeten qe te toke te huaj po me kalon.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Emona Tue 1 Mar 2011 - 4:54

...Sepse Me vjen te Lotoj.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga bobi 10 Tue 1 Mar 2011 - 8:58

Nuk qaj,edhe pse jashte teme.

Forumi gjeti serish ekuilibrin


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga **Jeta** Fri 4 Mar 2011 - 11:01

Por me dhimbsen lotet ti hargjoj pr gjera koti... 00027003 geeegge
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 4 Mar 2011 - 14:23

Dua te qaj...

Dua te qaj...
... Ndaj ju lutem, mjaft me me keshilla.
Dua te qaj...
... Lotet e trishtimit, nga shpirti t'i derdhe.
Dua te qaj...
... Per dhimbjet dhe vuajtjet e mia.
Dua te qaj...
... Per jeten dhe fatin tim te errte.

© Saimiri... Mars - 2011
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga **Jeta** Sat 5 Mar 2011 - 5:21

Saimiri shkruajti:Dua te qaj...

Dua te qaj...
... Ndaj ju lutem, mjaft me me keshilla.
Dua te qaj...
... Lotet e trishtimit, nga shpirti t'i derdhe.
Dua te qaj...
... Per dhimbjet dhe vuajtjet e mia.
Dua te qaj...
... Per jeten dhe fatin tim te errte.

© Saimiri... Mars - 2011


Nga kjo poezia qe ka shkruar Saimiri....
Te lumt mik e nderuar.....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Prada Sat 5 Mar 2011 - 13:25

per ket qe kam ne mendje tani lot
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Alberti Sun 6 Mar 2011 - 1:21

Dua te qaj por s'me qahet.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 27 Jun 2011 - 9:23

Dua te qaj.
Ta derdh lotin e nxehte.
Dua ta mbys me lote kete mall.
Qe me treti ketu larg, ne kurbet.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 28 Jun 2011 - 5:22

Dua te qaj...por per momentin skam perse
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Durrsaku Tue 28 Jun 2011 - 5:23

Ermelinda shkruajti:Dua te qaj...por per momentin skam perse
mos i lag me lot ato syte e bukur
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Docteur Tue 28 Jun 2011 - 6:40

Ermelinda shkruajti:Dua te qaj...por per momentin skam perse
mos qaj sepse prish syte qe i ke lyer sot ne mengjes 00027003
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Docteur Tue 28 Jun 2011 - 6:43

emanuelita shkruajti:po qajn burrat o cbeni keshtu qesh qesh
00027003 00027003 00027003 00027003 00027003 sa e poshter qe je Ema 432965 te gjithe qajne pa perjashtim burrat nuk qajne per dhimbje fizike se per dhimbje shpirterore po
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Arabela Tue 28 Jun 2011 - 8:24

,,nga dhimbje dhemballes,, opsss
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Docteur Tue 28 Jun 2011 - 8:31

Arabela shkruajti:,,nga dhimbje dhemballes,, opsss
qaj plas 00027003
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Arabela Tue 28 Jun 2011 - 8:34

Psikologu_wolf shkruajti:
Arabela shkruajti:,,nga dhimbje dhemballes,, opsss
qaj plas 00027003

mire Dua te qaj ... ... 426788
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 28 Jun 2011 - 8:42

Psikologu_wolf shkruajti:
Ermelinda shkruajti:Dua te qaj...por per momentin skam perse
mos qaj sepse prish syte qe i ke lyer sot ne mengjes 00027003

Te gjitha makiazhet i kam kunder uji keshtu qe edhe po qajta dite e nate nuk me prishen 00027003 00027003
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Docteur Tue 28 Jun 2011 - 19:08

Mos thuaj qe lyhesh nje here ne muaj pra se paske gje te cmushme ti lol

dua te qaj por skam qepe per momentin 00027003 ns dua te qaj vetem nga gezimi per njerzit e mi per asgje tjeter
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 28 Jun 2011 - 19:18

Psikologu_wolf shkruajti:Mos thuaj qe lyhesh nje here ne muaj pra se paske gje te cmushme ti lol

dua te qaj por skam qepe per momentin 00027003 ns dua te qaj vetem nga gezimi per njerzit e mi per asgje tjeter

Qerpiket 1 here ne jave Wolfi...buzet i le natyral mo.. 00027003
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Docteur Tue 28 Jun 2011 - 19:33

paske buze te mira dmth eeee :5454787: geeegge
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 28 Jul 2011 - 23:54

...jam ne pune e smundem.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Jul 2011 - 1:00

po skam me lot


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Maksi Fri 29 Jul 2011 - 2:24

po e kam lene kur te martohet klea
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Docteur Fri 29 Jul 2011 - 17:22

Dua te qaj me ler ti ne vetmi jo jo moj vajze se du me qa me ty ( vajza e ke mare qepen me vete ) :D
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Anakonda Tue 21 Feb 2012 - 19:36

Dua te qaj sepse lotet mi dhurove ti.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 26 Mar 2012 - 6:24

..se nganjehere kemi nevoje te shfryjme.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Emona Mon 26 Mar 2012 - 7:29

...por nuk ndjej nevojen tani te qaji.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Arabela Mon 26 Mar 2012 - 7:44

,,vetem nga gezimi,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga era85 Mon 26 Mar 2012 - 8:26

Arabela shkruajti:,,vetem nga gezimi,,,
pasi ke nga gezimi ca preten shperthe ahahah

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Arabela Mon 26 Mar 2012 - 8:28

era85 shkruajti:
Arabela shkruajti:,,vetem nga gezimi,,,
pasi ke nga gezimi ca preten shperthe ahahah
jo ne keet moment,,,ne kuptimin qe vetem nga gezimi pelqej te qaj,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga era85 Mon 26 Mar 2012 - 8:34

Arabela shkruajti:
era85 shkruajti:
Arabela shkruajti:,,vetem nga gezimi,,,
pasi ke nga gezimi ca preten shperthe ahahah
jo ne keet moment,,,ne kuptimin qe vetem nga gezimi pelqej te qaj,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
ahahah ate kam edhe une edhe kur jam e merzitur qaj edhe kur gezoem per dicka qaj ahahha

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te qaj ... ... Empty Re: Dua te qaj ... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi