Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Milan mposht Juventusin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Milan mposht Juventusin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milan mposht Juventusin

2 posters

Shko poshtë

Milan mposht Juventusin Empty Milan mposht Juventusin

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Mar 2011 - 6:02

Milan mposht Juventusin Gattus10

Një gol i Xhenaro Gatuzos në pjesën e dytë i ka dhënë tre pikë shumë të rëndësishme Milanit në përballjen me Juventusin në Olimpiko të Torinos.

Ka qenë një pjesë e parë modeste në lojën e të dyja skuadrave që janë treguar të kujdesshme si me sulmet në portat respektive ashtu edhe me mbrojtjen.

Ndryshe ndodh me pjesën e dytë ku të dyja skuadrat kërkuan më shumë golin, pasi barazimi nuk ndihmonte askënd. Nga ai që më pak pritej, Xhenaro Gatuzo, vjen goli i avantazhit që më shumë se një gjuajtje e mirë e mesfushorit të Milanit ishte një gabim i portierit Bufon, por që gjithsesi një avantazh e fitore e merituar për kuqezinjtë të cilët nuk u tërhoqen aspak.

Tashmë synimi i tyre për të fituar kampionatin bëhet gjithnjë e më konkret me kalimin e javëve dhe fitorja me Juventusin konfirmon gjendjen shumë të mirë të kuqezinjve në kampionat.

Aktualisht Milani çon në 8 pikë avantazhin nga Interi i vendit të dytë dhe 9 pikë nga Napoli, skuadra të cilat do të zhvillojnë sot ndeshjet e tyre.
Milan mposht Juventusin 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Milan mposht Juventusin 30l12rc Pytje & Përgjigje Milan mposht Juventusin 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Milan mposht Juventusin Empty Re: Milan mposht Juventusin

Mesazh nga Anakonda Sun 8 Apr 2012 - 1:06

shyqyr me,dy gola kan shenuar sikur lindi Skenderbeu i dyte;do e marr veten prape Juventusi Milan mposht Juventusin 455707574

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi