Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
If i could ....           People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
If i could ....           People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

If i could ....

+13
Poeti Dhimbjes
Arabela
**Jeta**
Ardii
BlEro25
WebMaster
Katniss
Atin@
dajti modh
Leo_uk
Єямєℓiиdå
Hera
LaDescarada
17 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

If i could ....           Empty If i could ....

Mesazh nga LaDescarada Sat 19 Mar 2011 - 6:28
if i could just turn back time
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Hera Wed 23 Mar 2011 - 12:51

if i could ask one men to understand
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 28 Mar 2011 - 10:07

..change the world
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Leo_uk Mon 28 Mar 2011 - 10:51

be nearer to you ..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 28 Mar 2011 - 10:52

..be a little girl again
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Hera Tue 29 Mar 2011 - 8:33

to be a fish ahhahahaaaa
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 30 Mar 2011 - 9:06

..be with my mum
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga LaDescarada Sat 2 Apr 2011 - 4:38

if i could then i would do it
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 4:39

be with my sweet girl
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga LaDescarada Sat 2 Apr 2011 - 4:52

turn myself to a butterfly to fly all around the world
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 5:01

to bi paqe araund the world
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:04

if i could to speak english language (pa gabime qesh )
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga LaDescarada Sat 2 Apr 2011 - 5:06

hahahaha atina & dajt

if i could teach u both english
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:07

LaDescarada ooo yes can you to teach me to speak english celebrate005
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 5:12

LaDescarada shkruajti:hahahaha atina & dajt

if i could teach u both english
..
to speak ..ok..
to rihde..soo hard qesh qesh qesh ..
celebrate005 celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga LaDescarada Sat 2 Apr 2011 - 5:14

if i could teach u then i would but don't know where to begin ahhaha...
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:14

oo begin here ..... don't wory for that
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga LaDescarada Sat 2 Apr 2011 - 5:24

be 100% sure that atina isnt lying then i would teach her uahauh
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sat 2 Apr 2011 - 5:27

dajti modh shkruajti:
LaDescarada shkruajti:hahahaha atina & dajt

if i could teach u both english
..
to speak ..ok..
to rihde..soo hard qesh qesh qesh ..
celebrate005 celebrate005 celebrate005
hahhahaha Hey,don't worry,you're understandable.... qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sat 2 Apr 2011 - 5:28

If I could go somewhere and comeback in a flash...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:30

if i could to dancing all the day celebrate005
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 5:32

Calliope shkruajti:
dajti modh shkruajti:
LaDescarada shkruajti:hahahaha atina & dajt

if i could teach u both english
..
to speak ..ok..
to rihde..soo hard qesh qesh qesh ..
celebrate005 celebrate005 celebrate005
hahhahaha Hey,don't worry,you're understandable.... qesh qesh
..
megjithe men 12 vjet ne u.s.a
ka 7 vjet citizen .....me pashaport ..
qesh qesh qesh qesh qesh 111111 111111 111111
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sat 2 Apr 2011 - 5:34

dajti modh shkruajti:
Calliope shkruajti:
dajti modh shkruajti:
LaDescarada shkruajti:hahahaha atina & dajt

if i could teach u both english
..
to speak ..ok..
to rihde..soo hard qesh qesh qesh ..
celebrate005 celebrate005 celebrate005
hahhahaha Hey,don't worry,you're understandable.... qesh qesh
..
megjithe men 12 vjet ne u.s.a
ka 7 vjet citizen .....me pashaport ..
qesh qesh qesh qesh qesh 111111 111111 111111

Ku i ke pas mendte??qesh qesh qesh qesh

Go write a poem and you'll learn... qesh qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 5:38

Calliope shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Calliope shkruajti:
dajti modh shkruajti:
LaDescarada shkruajti:hahahaha atina & dajt

if i could teach u both english
..
to speak ..ok..
to rihde..soo hard qesh qesh qesh ..
celebrate005 celebrate005 celebrate005
hahhahaha Hey,don't worry,you're understandable.... qesh qesh
..
megjithe men 12 vjet ne u.s.a
ka 7 vjet citizen .....me pashaport ..
qesh qesh qesh qesh qesh 111111 111111 111111

Ku i ke pas mendte??qesh qesh qesh qesh

Go write a poem and you'll learn... qesh qesh qesh
..
e po ameriken kush do e ndertoj ..po shkume ne shkolle ne ... qesh qesh qesh per ta fol eshte kollaj edhe me e lexu ..por per te shkrujt sja themi hic 111111 111111 111111 111111
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sat 2 Apr 2011 - 5:40

Try harder Dajt....everything is easy....111111


Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga LaDescarada Sat 2 Apr 2011 - 5:44

hahah dajt u're right

if i could post here all day long...(callipe jepi gajret djalit ahha):P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 5:46

Calliope shkruajti:Try harder Dajt....everything is easy....111111


.. jes jes two months im goin to learn ,after ned work everi day 111111 111111 111111 ned to pay bill rent and evrithing 000 000 000.ned 2000$evri months .for live ..life
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sat 2 Apr 2011 - 5:51

dajti modh shkruajti:
Calliope shkruajti:Try harder Dajt....everything is easy....111111


.. jes jes two months im goin to learn ,after ned work everi day 111111 111111 111111 ned to pay bill rent and evrithing 000 000 000.ned 2000$evri months .for live ..life
You don't have to go to classes to learn proper english,you can learn by yourself,a little bit everyday....but you have to try.You can learn everywhere,anytime ....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 5:55

Calliope shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Calliope shkruajti:Try harder Dajt....everything is easy....111111


.. jes jes two months im goin to learn ,after ned work everi day 111111 111111 111111 ned to pay bill rent and evrithing 000 000 000.ned 2000$evri months .for live ..life
You don't have to go to classes to learn proper english,you can learn by yourself,a little bit everyday....but you have to try.You can learn everywhere,anytime ....
o yllo po me fol dhe me lexu me komuniku e kam mo kollaj se shqipen eri .. se u bo kohe ketej .. problemi eshte se duhet me shku ne shkolle me mesu gramatiken .. ato 26 germa qe ka anglishtja tytepuuth tytepuuth tytepuuth e kush ka kohe me u ul ne banga tani .... tytepuuth tytepuuth
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sat 2 Apr 2011 - 5:57

Dajti,degjo cka te them,ske nevoje te shkosh ne shkolle,sje femi ti,vetem pak perpiqu dhe e meson edhe gramiatiken edhe shkrimin....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 6:17

Calliope shkruajti:Dajti,degjo cka te them,ske nevoje te shkosh ne shkolle,sje femi ti,vetem pak perpiqu dhe e meson edhe gramiatiken edhe shkrimin....
po eri po germat i di te gjitha .. edhe nr me te shkrujtme se ta don puna me i mesu .. e tjerat duhet me shku ne shkolle se alfabetin atje e kam mesuar
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sat 2 Apr 2011 - 6:26

dajti modh shkruajti:
Calliope shkruajti:Dajti,degjo cka te them,ske nevoje te shkosh ne shkolle,sje femi ti,vetem pak perpiqu dhe e meson edhe gramiatiken edhe shkrimin....
po eri po germat i di te gjitha .. edhe nr me te shkrujtme se ta don puna me i mesu .. e tjerat duhet me shku ne shkolle se alfabetin atje e kam mesuar
Te uroj suksese athere Dajt,ishalla i mson...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sat 2 Apr 2011 - 6:26

If I could divide easily "yin" from "yang".
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 3 Apr 2011 - 7:51

If I could...I would
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sun 3 Apr 2011 - 8:19

If I could turn back time....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga dajti modh Sun 3 Apr 2011 - 8:20

learn A,B,C
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 3 Apr 2011 - 8:21

If I could be with my mummy
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sun 3 Apr 2011 - 8:24

If I could erase what was said...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 3 Apr 2011 - 8:27

If i could help poor kids
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Katniss Sun 3 Apr 2011 - 9:04

If I could create an UNDO button....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If i could ....           Empty Re: If i could ....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi