Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
For me, life is, ... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
For me, life is, ... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

For me, life is, ... ...

+5
Arabela
Єямєℓiиdå
enis
LaDescarada
Poeti Dhimbjes
9 posters

Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty For me, life is, ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 20 Apr 2011 - 2:17

For me, life is, ... ...

Please, finish the sentence above, with your own words.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga LaDescarada Fri 22 Apr 2011 - 9:05

valuable
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga enis Fri 22 Apr 2011 - 9:07

everything..............
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 26 Apr 2011 - 22:00

..sacrifice
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Arabela Tue 26 Apr 2011 - 22:09

interesting and boring at the same time For me, life is, ... ... 426788 geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 28 Apr 2011 - 2:21

... so funny, but so serious and hilarious as well.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 7 May 2011 - 2:42

.. a ticket to the greatest show on earth.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 7 May 2011 - 2:42

..is nothing without love and friendship.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 7 May 2011 - 2:45

..full of beauty..notice it..notice the bumble bee, the small child, and the smiling faces. Smell the rain, and feel the wind. Live your life to the fullest potential, and fight for your dreams.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Docteur Tue 10 May 2011 - 5:14

life is life
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 12 May 2011 - 23:41

...sweet
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Docteur Fri 13 May 2011 - 19:13

one way ticket
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Arabela Fri 13 May 2011 - 19:19

,,,,,,the special moments that we live and never forget,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga LaDescarada Mon 16 May 2011 - 8:59

sometimes treats us good and sometimes bad
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Lolita Mon 16 May 2011 - 8:59

For me, life is, ... ... game
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga LaDescarada Mon 16 May 2011 - 9:05

is a crazy ride and nothing is garanteed
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Hera Wed 22 Jun 2011 - 1:54

is a waste of timeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 22 Jun 2011 - 2:02

... just like a movie.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 22 Jun 2011 - 2:04

..valuable
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Oct 2014 - 23:30

For me life is terrible

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

For me, life is, ... ... Empty Re: For me, life is, ... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi