Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Love me... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Love me... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love me...

+9
T_o_n_i
Docteur
enis
Hera
Poeti Dhimbjes
Arabela
Єямєℓiиdå
bobi 10
LaDescarada
13 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Love me... - Faqe 2 Empty Love me...

Mesazh nga LaDescarada Fri 22 Apr 2011 - 9:06

First topic message reminder :

love me no matter what happens:P

continue ...
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Love me... - Faqe 2 Empty Re: Love me...

Mesazh nga dajti modh Mon 5 Sep 2011 - 5:19

today.and tomorro..

........................
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Love me... - Faqe 2 Empty Re: Love me...

Mesazh nga Arabela Mon 5 Sep 2011 - 5:20

,,if there is love left for me ,,,because you spend a lot of love,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Love me... - Faqe 2 Empty Re: Love me...

Mesazh nga dajti modh Mon 5 Sep 2011 - 5:22

love me,Love me... - Faqe 2 51319 and im love youLove me... - Faqe 2 51319
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Love me... - Faqe 2 Empty Re: Love me...

Mesazh nga Arabela Mon 5 Sep 2011 - 5:23

Arabela shkruajti:love me not,,,
Love me... - Faqe 2 761447 Love me... - Faqe 2 761447
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Love me... - Faqe 2 Empty Re: Love me...

Mesazh nga dajti modh Mon 5 Sep 2011 - 5:29

love me and worlds is yoursLove me... - Faqe 2 475449
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Love me... - Faqe 2 Empty Re: Love me...

Mesazh nga LaDescarada Thu 15 Sep 2011 - 1:11

only sincere
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Love me... - Faqe 2 Empty Re: Love me...

Mesazh nga Anakonda Fri 19 Oct 2012 - 23:23

ove me because I feel honest love for you

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Love me... - Faqe 2 Empty Re: Love me...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi