Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

+7
Space
Docteur
Fragolina
Ariel
Tonii
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
11 posters

Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_lcap0%Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_lcap29%Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_lcap29%Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_lcap0%Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_lcap0%Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_lcap0%Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_lcap42%Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! I_vote_rcap 42% 
[ 3 ]
 
Totali i votave : 7
 
 

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 13 May 2011 - 4:57

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

1. Irritohem dhe bej veprime te mbrapshta.
2. Braktis menjhere vendin ku gjendem.
3. Bertas me ze te larte.
4. Shperqendrohem i teri.
5. Behem ofendues ndaj te tjereve.
6. Ne tjeter menye?
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 13 May 2011 - 10:11

Varet kush më zemëron ose per çka bëhet fjalë..jam tip i ndjeshem dhe zakonisht kur zemerohem qaj...por jo ne sytë e tjerëve..kështu që zgjedh numrin 2.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga Tonii Fri 13 May 2011 - 10:22

kur zemerehom mundohem te jem sa me gjakftoht zakonish largohem nga vendi per te mos krirjuar acarime te metejshme
reflektoj brenda 24 oreve nese kjo zemerat ishte e kot apo ofenduese dhe e pa merituar per mua, pasi reflektoj gjat dhe arsyetoj e nese bindem se te tjer me kan zemeruar e ofenduar kur une jam sjell korrekt me ta
ateher realisht zemerohem me te drejt distancohem teresisht madje kur e bej kte gje nuk ka forc njerzore te me kthej mrapsht
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga Ariel Fri 27 May 2011 - 11:40

Lum shpia...se boj pune... qesh qesh qesh
kurse jasht nuk jam nevrikos asiher... Habitur
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga Fragolina Sun 29 May 2011 - 1:09

Bobo...me mire mos kemi njeri afer.... thyej cdo gje qe me del para... po isha shum shum e irrituar
Fragolina
Fragolina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : andej kendej gjithandej
Postime Postime : 513
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/05/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : te caj derrasat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga Docteur Sun 29 May 2011 - 1:12

jam njejte me fragolinen nuk dua te acarohem sepse acarimi mund te sjelle ne humbje por kur me kap me mire mos me rri afer
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga Space Tue 14 Jun 2011 - 21:58

Ka shume menyra por njera nder to eshte se mar nese i themi super xhiro edhe pse pastaj bie shpejt e poendohem
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga EMI Wed 23 Nov 2011 - 11:52

zemerimi ime me i madh eshte, kur kam te drejte e nuk me besojne...athere nuk di me se c'bej....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 23 Nov 2011 - 12:02

Sondazhi eshte bere pak i pa drejte sepse jo sahere qe zemerohemi e shprehim ate ne menyre ofenduese,duke bertitur apo duke u bere te mbrapshte.Ps ka e njerez qe se humbin durimin aq lehte zemerohen per dicka por preferojne te qendrojne e te argumentojne per ta perballur problemin e jo te ikin se shpesh kjo meret si dobesi nga ana tjeter.Pra une do shtoja edhe opsionin "qendroj e mundohem ta zgjedh konfliktin permes bisedes (argumentimit) te dy anshem..

Jam permes nr 2 e nr 6 pra ne menyren qe shtova me siper e gjej veten une...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 23 Nov 2011 - 12:23

Me xhirime gomave makines neper lagje Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! 2457041204
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga EMI Wed 23 Nov 2011 - 12:24

Cun@Boss shkruajti:Me xhirime gomave makines neper lagje Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! 2457041204
hahha jo mo, pse nuk i thyen te tera ti mo, me pjata me filxhana....hahahhha [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Dec 2011 - 19:43

Behem ofendues ndaj te tjereve,bertas me ze te larte.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?! Empty Re: Ne cfare menyre, e shprehni ju personalisht zemerimin tuaj?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi